Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha nem mer a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha nem mer a szemembe nézni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú mostanába barátságban vagyunk nevetgélünk stb és nem nagyon mer a szemembe nézni én pedig a szemébe nézek mindig amikor beszélek hozzá néha el pillantok (mert zavarban vagyok tőlle) de ő nagyon sokszor csinálja ez miért van ez?

16L



2019. okt. 8. 19:34
 1/10 kargor ***** válasza:
86%

Hello!


Lehet, hogy szégyenlős, nem tud más szemébe nézni, nem tud lány szemébe nézni...

2019. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Elég ciki, hogy egy lány bátrabb,mint egy fiú...
2019. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De amugy amikor beszélek figyel halja meg mond is rá valamit de egyszerűen nem mer a szemembe nézni kezdtem arra gondolni h fél tőlem vagy nem tudom..remélem azért nem, lehet h tényleg szégyenlős...
2019. okt. 8. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Igen én is ilyen vagyok.

Nehéz megmagyarázni, de valamiért én is tudok figyelni meg minden, de nem tudok az emberek szemébe nézni sokszor.


18/f

2019. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Kevés az önbizalma. Bizonytalan a maga igazában, tétova.
2019. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Kevés önbizalom, szégyenlős, stb.
2019. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves a srác? amennyiben szabad tudnom. Egyébként sok oka lehet vagy mint már írták hogy szégyenlős de az is lehet hogy nem tud mások szemébe nézni (van ilyen vele születik), vagy tetszel neki csak nem biztos benne, hogy kölcsönös, és nem akarja hogy kiderüljön. De olyanról is tudok aki csak lányok szemébe nem tud nézni
2019. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
lehet, hogy szégyenlõs vagy autista akár, nem kell a szembe nézni ne erõltest mert elijesztheted magadtól
2019. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem hinném h autista bár ő ismeri aki bármely féle autizmussal rendelkezik lehetetlen hogy csak 1 jele van. Onnan tudom hogy volt idő amíg elég sokkal voltam együtt jótékonyság miatt
2019. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként 16 éves.
2019. okt. 9. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!