Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért nem mertek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem mertek a szemembe nézni? Mit gondoltok ha leszólit vki az utcán, buszon stb?

Figyelt kérdés

Azmondjak h "megbszzlak telintetem van" ami nem tudom milyen :D

A lehtobb lanytarsatok elkapja a fejét ha ránézek.

Igyekszem szemkokntsktust keresni de nem kapok viszonzást pedig nem vagyok csúnya sőt kifejezetten jól nézek ki.


És ha elkerem a snaped vagy faced vagy ilyesmi akkor megadod ha bejövök vagy mivel idegen vagyok nem?


2018. máj. 2. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mosd ki belőle a csipát.
2018. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]



Ilyesmi

2018. máj. 2. 18:04
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Mit ér a tekintet, ha ilyen arckifejezéssel párosul! :-D

[link]

2018. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez inkább "szétbaxlak" tekintet. Nem ugyanaz.
2018. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor is ilyen :D

De nem ertem h miert nem tudjarok viszonozni.

Az osztalytarsaim szerint zavaró...

2018. máj. 2. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:

"Kifejezetten jól nézek ki"

Hát talán mégsem annyira, ha senki nem hajlandó rád nézni. Szépségedhez már csak szerénységed fogható.

És nem, biztosan nem adnék meg csak úgy egy random valakinek személyes profilt. Esetleg, ha kialakul egy hosszabb beszélgetés és tényleg nagyon-nagyon szimpi az illető.

2018. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"megbsszlak tekintet" helyett a linkelt kép alapján "most jöttem az orosz maffiától, először feldarabollak majd bedoblak a csomagtartóba, utána pedig megetetlek a disznókkal" tekinteted van. :D
2018. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Nincs se rosszkedvem, se elbh.szott életem, ellentétben veled. Elvégre nem én érzem magamat istencsászárnak, miközben a csajok rám se néznek.

Persze világos, biztos az összes lánnyal van a probléma, véletlenül sem veled. Mint az autópályán szembemenő sok hülye, mi?

2018. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az nem jo ha maffiás :D
2018. máj. 3. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!