Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérdezzek/ írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek/ írjak neki?

Figyelt kérdés

Egy sráccal beszélek, aki most éli a depis korszakát és nem tudom miket kérdezzek tőle, vagy írjak neki, hogy jobban megnyíljon. Ha ráírok nem igy válaszol hogy bőven kifejti csak pár szóval, de szeretne -beszélgetni mert ha nem írok neki akkor ír valamit hogy írjak neki. ( pl valamire írja, hogy " jó" én erre nem tudtam semmit írni és írt fél óra után, hogy "értem" gondolom hogy irjak neki 🤷‍♀️.

De nem bírok a hobbijairól sem beszélni vele mert amikor megkérdeztem mi az azt mondta hogy a fekvés, pihenés, és hogy a barátai hanyagolják😐 Mondjuk vannak bunkó pillanatai és lehet nem is jön be (de ugy erzem) de lehet csak sajnálom és szeretnék neki segíteni.

Válaszaitokat előre is köszönöm:)

17/L



2019. okt. 23. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg tőle hogy hogy van, minden rendben van-e vele. Illetve leírhatod neki hogy te szívesen meghallgatod, szívesen segítesz neki ha tudsz valamiben.
2019. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bobóZYN válasza:
82%
Hát találkozz vele ha tudsz mondjuk négyszemközt. Nem tudom hogy te tudod-e mi a baja de ha sejted vagy tudod kérdezz rá nyíltan. Ha esetleg családi problémák lehet hogy nem akar róla beszélni és ennyi (tapasztalatból mondom de lehet hogy csak éreztetni kell vele hogy fontos neked).
2019. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%

Nagyon nehezen fog megnyilni az biztos, ha szeretnél neki segíteni, akkor türelem kell hozzá, nem fog menni egyik pillanatról a másikra.

Nem könnyű beszélnk a problémákról, nehéz bárkiben is megbízni, sajnos tapasztalatból beszélek. Valószinűleg szeretne veled beszélni, csak nem igazán tudja hogy miről. Magányos is lehet, hogyha azt írja, hogy a barátai hanyagolják. Lehet, hogy nem is nagyon vannak barátai, csak ezt nem meri leírni. Szerintem a türelem a legfontosabb.

2019. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. okt. 23. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudasd vele, hogy szívesen vennéd, ha nem egy-két szóval válaszolna, hanem nyilatkozzon bővebben. Ajánljad fel a segítséged neki, de csak akkor tudsz segíteni, ha elmondja a búját-baját. Túl követelőző se légy, mert megijeszted és esetleg menekülni akar tőled. Mint fentebb mások is írták: légy türelmes. Alkalmazd az apró lépések taktikáját.
2019. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!