Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahogy egyre többet olvasok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy egyre többet olvasok, úgy egyre jobban tudok beszélgetni lányokkal?

Figyelt kérdés

Emlékszem, egy éve még szótlanul áltam volna, elpirult arccal, most pedig szinte mindig beszélgetek valakivel buszon, suliban, vonaton.


Véletlen egybeesés?


2019. okt. 24. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nagy eséllyel nem de szimplán lehet az önbizmad oka is vagy egy történés hatása is. Nyilván a könyvekben is vannak párbeszédek de pl egy Harry Potter vsgy egy kalandregény nem a megfelelő szituációkat adja.
2019. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Sok olyan van, ami segít abban, hogy fejleszd magad és nem feltétlenül kapcsolódik közvetlenül a csajozáshoz.

Én is úgy kezdtem, hogy full beszari voltam, most meg kb bárkit megfűzök.

2019. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
81%
2#Taníts mester.
2019. okt. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen véletlen, az olvasás gyarapítja a szókincsed, sokkal jobban és finomabban tudsz reagálni olyan helyzetekre, ami régen zavarba ejtett volna és meg sem tudtál volna szólalni. Ettől sokkal magabiztosabbnak érezheted magad mások társaságában. Meg mersz szólalni, mersz beszélgetni. Nem véletlenül mondják kiskorban hogy olvass sokat, segít beilleszkedni a társadalomba.
2019. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!