Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdekli? Lehet valamenny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli? Lehet valamennyi esélye, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, nevezzük Attilának (aki iránt még nem is nagyon tudom, hogy mit érzek), akinek a haverjával nagyon jóban vagyok. Viszont ez a haver akivel jóban vagyok, érdeklődőt a barátnőmtől, hogy nekem be jön e az a srác (Attila). Tudni kell, hogy ezzel a sráccal (Attila) táncoltam szalagavatón és a próbákon valamennyivel közelebb is kerültünk egymáshoz.

Lehet ennek bármilyen jelentősége? Esetleg kérdezzek rá a haverjától, hogy ez miért is érdekli?



2019. okt. 27. 19:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Plusz sokszor úgy érzem, mintha rólam beszélnének. Rám néz egyikőjük, mond valamit a másiknak és ő is rám néz... Vagy lehet csak bebeszélem magamnak a dolgokat, és nem kellene bele élnem magam?
2019. okt. 27. 19:27
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Igazából kérdezgethette azért mert meg akarta tudni Attilának hogy van e esélye nálad. Egyébként a beszélgetős rész jelentheti azt hogy rólad beszélgetnek, nekem eléggé úgy tűnik.
2019. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ő akart veled táncolni szalagavatón? Vagy mért pont vele táncoltál?

Ha ő akarta, akkor lehet hogy tetszel neki és így szeretett volna közelebb kerülni hozzád.

2019. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem az jött le, hogy velem akar táncolni. Ráadásul mikor felmerült a tánc tanár ötletére a pár csere, közölte velem rengetegszer, hogy nem akar velem cserélni és, ha esetleg ez meg is történne akkor tiltakoznak.
2019. okt. 27. 19:54
 5/8 A kérdező kommentje:
*tiltakozzak
2019. okt. 27. 19:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Sosem voltam valami magabiztos lány, és nem akarom magam tévhitekbe ringatni,valamint nem is nagyon tudom, hogy mit tegyek. Rengetegszer estem már pofára emiatt, és azt se akarom, hogy csak poén témája legyek.
2019. okt. 27. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ha ennyire Téged akart, akkor valószínű érez valamit :)
2019. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó sejted - bejössz Attilának.
2019. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!