Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen oka lehet ilyen lelkiál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet ilyen lelkiállapotnak?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron kerültem barátzónába egy leányzónál ami nagyon padlóra küldött.Nehezen de kihevertem. Az év eltelt szép lassan.Idén nyáron magányosnak éreztem magam és voltak céljaim.Beszélgettem lányokkal, találkoztam barátokkal. Egyik napról másikra nagy mértékű szomorúság tört rám ,de legyintettem rá mert tudtam,hogy már volt is ilyen, egy hét alatt elmúlik biztos.De ez nagyon erős volt és 1 hónapig tartott.Nem tartottam a kapcsolatot a barátimmal.Undorom volt az utcára való kimeneteltől.Megundorodtam a gondolatától ,hogy legyen valakim. Mindenben a rosszat véltem felfedezni. 1-2 heti rendszerességgel engedtem könnyeimet gondolataim súlyától.Ez mára enyhült.Lelki világom viszonylag rendeződött de ciklusos lett ami hetenként képes változni de sokkalta enyhébben. Viszont a világról alkotott képem nem. Én aki nagy természet barátnak tudtam magam,mára már van olyan amikor simán belekötök a létezésébe.Sokszor vágyok egy kapcsolatra ,sokszor megvetem még a létezését is.Ez a fajta állapot nagy nyomát hagyta a tanulmányi eredményeimen és a baráti kapcsolataimra is.

2019. nov. 3. 18:33
 1/5 A kérdező kommentje:
17/F (a korosztályom miatt írom.)
2019. nov. 3. 18:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha erre voltál kiváncsi, ez a depresszió.
2019. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igen, ez a depresszió. Menj szépen szakemberhez, mielőtt jobban elfajul.

Nem ciki, én is jártam.

2019. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg depresszió én is javasolom a szakembert tud segíteni, emellett ha szeretnél valakivel beszélni erröl nyuottan írj rám én is voltam depressziós :)

17L

2019. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lettem... Pont egy ilyen esettől /magánytól... Szerintem ami segít az a társaság persze igazán csak a nagyon szoros segít de ugye a mai világba... 😅 Hát sok sikert és ne add fel én se tettem.
2019. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!