Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 20 éves létemre bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 éves létemre bejönnek a 16 év körüli lányok az gáz?

Figyelt kérdés
Nyilván ez csak gondolati síkon zajlik, nem jönnék össze egy 16 évessel soha, nem azért mert nem tartom normálisnak, inkább csak társadalmi normák miatt. Egy 16 évesben már minden megvan ami egy nála idősebb nőben. Annyi hogy jó esetben nincs tele múltbéli sérüléssel, rossz tapasztalatokkal , értelmetlen exekkel. Más különbséget nem vélek felfedezni egy 16 meg egy 20 éves lány között. Szóval eddig 1:0 a fiatalabbnak.
máj. 10. 23:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Meg szeretem a jó értelemben vett aranyosságot a lányoknál, kortól függetlenül, és a fiatalok közt több az ilyen.
máj. 10. 23:21
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Még belefér.
máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem okés
máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
3, vagyok és 16/L így mondom, hogy okés nem tudom így mennyire számít😅
máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Négy év korkülönbség nem sok, ha a lány nem egy buta plázacica, akkor azt mondanám, hogy tökéletes. A feleségem 34 múlt januárban, én 38 leszek egy hét műlva. Kb négy év a korkülönbség. Szóval amikor én 20 voltam, akkor ő csak 16.

Arra azért figyelj, hogy ne te kezdj el okozni fizikai vagy lelki sérüléseket, és ne te legyél egy idő után mindegyik 16 éves lány exe.

máj. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Egy 16 évesben már minden megvan ami egy nála idősebb nőben.


Hát nem. A személyisége még csak most kezd kifejlődni,éretlen.


A fenti idézet alapján arra gondolok,hogy nagyon felszínes vagy,ha csak a külsőségek érdekelnek.

máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Én elmultam harminc és mégis tetszenek az ilyen fiatalok szerintem hulye vagy ha nem hasznalod ki most még simán lehet 16 éves csajod senkit nem fog zavarni százával lehet ilyen párokat látni az utcán
máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A korkülönbséggel szerintem nincs baj, inkább a lányok életkora lehet becsapós. Egy 16 éves lány meglepően éretlen tud lenni egy 20 éves fiúhoz képest és bár külsőleg valóban nagyon hasonlít egy felnőtt nőre, szellemileg még nem szoktak azon a szinten lenni.
máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

18 éves lány vagyok, de nagyon más a felfogásom és a világnézetem ahhoz képest milyen volt. Biztos vannak kivételek amikor működhet egy ilyen kapcsolat (ismerek is ilyet), de én személy szerint örülök, hogy nem randiztam senkivel akivel ekkora lett volna korkülönbség.

A legtöbb esetben azért is néznek furcsa szemmel az ilyen kapcsolatokra, mert egy 16 éves lányt sokkal egyszerűbb megvezetni és manipulálni mint egy felnőttet.

máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Nincs ezzel gond, külsőre tényleg nagyon felnőttesek, és jónéhányan már belsőre is.
máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!