Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejovok neki?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejovok neki?!

Figyelt kérdés

Van egy lany kis aranyos szoke, igazi szeretetgomboc, nagyon alacsony szerintem onbizalomhianyos is, sosem volt meg baratja.

En 16 a lany 17 eves, egy osztallyal felettem jar, de volt egy kozos kirandulas ahol csoportokra osztottak az embereket es ugyanoda kerultunk.

Sokat beszelgettem a lannyal furan viselkedett sokszor osszetalalkozott a tekintetunk, ha megigazitottam a kabatom o is es konkretan ugyanazt csinalta, igazgatta magat stb. Szoval eleg jol elvoltunk es nekem azota tetszik ez a lany, sot lehet hogy meg is szerettem mert rengeteget gondolok ra.

Egy busszal jarunk haza sokszor itt is gyakran nez, sot van hogy hatrafordul. Volt olyan hogy a suliban konkretan megallt elottem es 3 mp-ig bamult, a bokkeno pedig az, hogy bekovettem instan es nem kovetett vissza (bar ez nemtudom jelent -e valamit) es sosem koszonunk egymasnak, a kirandulas ota sosem beszeltunk, meg chaten sem. Mit tegyek?:)



2019. nov. 4. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha úgyis egy busszal mentek akkor kezdj el vele a buszon beszélgetni.
2019. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Mindig ul mellette egy baratnoje, es valoszinuleg eleg gaz szitu lenne. De koszi.
2019. nov. 4. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!