Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetvegen talalkozok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetvegen talalkozok egy sraccal, hogyan vehetem eszre, hogy bejovok neki?

Figyelt kérdés

Nos, sokat beszelunk, nagyon aranyos es neha vannak erdekes megjegyzesei is ami azt illeti, pedig van baratnije es legtobbszor hulyul de neha van egy olyan erzesem hogy egyszer ketszer komolyan gondolja. Viszont szombaton fogok vele eloszor talalkozni, szerintem csak setalgatni fogunk vagy valami. Azt meg nem tudom.(tudja hogy nem szeretek beulos helyekre menni meg hasonlok)


17 evesek vagyunk mind a ketten


2018. nov. 21. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva minek akarsz találkozni egy ilyennel? Ez téged is minősít.
2018. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért találkozol vele, ha van barátnője? Ez mindkettőtökre nézve elég gáz
2018. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
pff korán kezded a r###kedést!
2018. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Intelligenciatok valahol a tengerszint alatt uszkal

Azert akarok vele talalkozni es rajonni, hogy tetszem neki, hogy tudjam mit csinaljak. Nekem szimplan baratsag az egesz, de ha neki nem akkor tisztaznom kell vele par dolgot, mert fontos szemely lett szamomra megha nem is talalkoztunk.

Aki leminosit engem ugy hogy a szendakaimat nem tudja, akkor gondolkozzon el magan, mert az a valasz ugyanis forditva sult el

2018. nov. 21. 23:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán a félreértések elkerülése végett legközelebb írd le a kérdésben, hogy hogyan viszonyulsz az illetőhöz. Mert az, hogy te csak barátkozni akarsz, jelen esetben egyáltalán nem derült ki. A te dolgod leírni a részleteket, hogyan adjunk normális választ, ha nem közölsz infókat? És még te sértődsz meg, mert rosszul írtad ki a kérdésedet
2018. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki semmit sem rosszul. Az hogy előítéleteket szőttök, a kérdésemre nem válaszolva, az nem az én hibám. Én a kérdést helyen tettem fel, arra voltam/vagyok kiváncsi, hogy hogyan tudom meg, hogy bejövök-e neki. Ennyi. Nem változtat semmin, a bővebb információ, ha ugyan arra térnék ki, mint röviden
2018. nov. 22. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne mentegetőzz, tényleg kevés volt az infó.
2018. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem ertem mi kozotok van a bovebb informaciohoz. Nem mentegetozok, de de nam valtoztat semmin, hogy hogyan tudjak rajonni.
2018. nov. 22. 23:55
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Annyi,hogy a kérdésed totál félre érthető volt, de sebaj. :)
2018. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mit lehet felre erteni azon, hogy hogyan lehet eszre vennj ha valaki tetszik a masiknak?
2018. nov. 25. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!