Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

/ Tudom, buta lesz a kérdésem, de nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen téren, valamint másoktól nem merek erre rákérdezni/


Van egy fiú osztálytársam aki egészen suli kezdete óta néz engem órákon, szünetekben. Nem szoktunk beszélgetni, eddig egészen 1 szót váltottunk egymással, nem ismerjük egymást, most kerültünk egy osztályba.


Barátnőmnek és a családban pár embernek mondam ennyit, azt mondták, hogy tetszem neki.

Én nem gondolom, hogy tetszenék neki, valamint hallottam, hogy ő kapcsolatban van.


2019. nov. 5. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány évesek vagytok? Nem ártana tudni.


Negatív tapasztalatom a tizenéves korszakomból, hogy ha kapcsolatban van mással, nem jelent semmit abban az értelemben, hogy tetszel neki. Sajnos a tizenévesek nagy hányada nem tudja mi a lojalitás, a kitartás egymás mellett, hiszen hamar alábbhagy szinte minden témában a lelkesedésük.


Rákérdeztél közös barátaitoknál és ha tetszel neki, legalább ennyivel okosabb vagy.


Kérdés, hogy ő tetszik-e neked, hiszen két lehetőséged van.

1. A rövidebb verzió, hogy nem tetszik neked és akkor zárjuk le a témát (bár akkor miért lennél rá kiváncsi, hogy tetszel-e neki).

2. Tetszik - ehhez mérten cselekedj vagy keverd magatokat olyan szituációba, hogy kezdeményezhessen.


Ha pedig úgy áll a helyzet, kérdezz rá az állítólagos kapcsolatra, onnan a lelkiismeretedre bízom.


Sok sikert!


23f

2019. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!