Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Az osztálytársamat dobta a barátnője.Mi már régóta barátok vagyunk a fiúval. Azt mondta más lány tetszik neki,de közben velem sem közömbös...hozzám ér,mosolyog,segít cipelni a cuccom,nevet azon amit én mondtam de sz*r vicc,néz,ha ránézek rögtön máshová néz,hazakísér sokszor,megbízik bennem,azt akarja hogy üljek mellé,mindig tőlem kérdezi a házit,meg ilyesmiket..Szerintetek akkor tetszem neki? És a másik lány,rá hajtott nemrég,csak nem jött össze,a csajnak egyáltalán nem jön be.
2017. jan. 27. 15:43
 1/3 anonim válasza:
aha :)
2017. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem jelentenek semmit, az én helyzetem is ilyen annyi különbséggel, hogy neki van barátnője. Ne vedd biztosra, hogy tetszel neki, próbáld meg kideríteni, esetleg kérdezz rá.
2017. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt gy ilyen! De minekunk nem nagyon mukodott en tenyleg teljesen biztos voltam abban hogy o belem van zugva mig egyszer csak elkezdett kevesebbet lenni velem es egyre kevesebbet beszelt velem nem segitet es elkezdett kicikizni ugyhogy ezzel vigyazz de ha ismered es tudod hogy nem tenne veled ilyeneket akkor sztem kozold vele hogy te mit erzel de csak finoman es akkor tutira nem utasit vissza!😉🙂
2017. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!