Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen egy tökéletes srác? Külsőleg, belsőleg milyen tulajdonságok fognak meg leginkább benneteket?

Figyelt kérdés
Elsősorban 16-18éves lányok/hölgyek véleménye érdekel. Vannak olyan hobbik, amit vonzónak találtok? (Pl.: motorozik, quadozik a srác) Mi az, amit elsőre megnéztek az ellenkező nemen? Minden hasonló információ érdekelne. Remélem minél többen válaszoltok, hogy mi fiúk minél pontosabb képet kapjunk arról, hogy hol és mennyit kéne fejlődnünk/változnunk. A válaszokat előre is köszönöm😀

2019. nov. 9. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%

Ezt a korosztályt az érdekli hogy mennyire nagy szád van, mennyire tudsz beszólogatni, mennyit bulizol/piálsz, esetleg őt elvinnéd-e, jogsid van-e stb

Nem kell nagy dolgokban gondolkozni

2019. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Hát az elsővel nem értek egyet nekem az fontos egy fiúban hogy kedves figyelmes, inteligens legyen külsőleg pedig adjon magára legyen ápolt (nekem pl elöny hogy ha magas a srác) és nem szeretem ha minden hétvégén lerészegedik az nem baj ha eljár ide oda de ne vigye túlzásba és legyenek céljai

17L

2019. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem negatív ha egy fiú túlságosan nagyképű. Jó dolog ha van egy hobbija, az mindegy hogy mi.A külső gyakorlatilag majdnem mindegy de nyilván az igényesség mindenki számára fontos.
2019. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nincs kifejezetten ilyen,de pont most van egy bonyulult helyzet egy sráccal akibe belezúgtam és elvileg őis belém de.... valamiért minden olyan bonyolult.

Szóval most kiadom magamból hogy számomra milyen is lenne a tökéletes 😅. Hát belső a legfontosabb szokták mondani,de talán nekem az ahogy látja a világot a srác és ahogy bemutatja a szemeimen keresztül úgy ez ami legelőször meg fog meg a mosoly. Tulajdonságainál előny ,ha vicces és kedves, aranyos, okos. Amit nem szeretek az a hiszti. Külsőre nincs zsánerem. De amit észrevettem magamon hogy a barna szemű srácok meg a sötét ,barna vagy esetleg fekete hajúak előbb fognak meg. Testalkat míg nem túlsúlyos szinte mindegy. És magasságra legyen magasabb mint én ami nem nehéz. 16l

2019. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
80%

Külsőleg nekem a magas, sötét hajú srácok jönnek be. Nagyon tetszik, ha szép mosolya van, esetleg még kicsit borostás is, meg azert férfias. És nem csak kívül, hanem belül is.

Okos, intelligens, kedves, megértő. Fontos, hogy a családommal/ról is tisztelettel beszéljen.

Ezzel azthiszem le is írtam a barátomat. :)

18L

2019. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Hát, nekem igazából külsőnél ami fontos, hogy legyen ápolt, igényes. Nem érdekel a magasság, haj-szemszín stb.

Belsőre pedig legyen kedves, udvarias, figyelmes, őszinte, hűséges, megbízható,határozott.Lehessen vele normálisan beszélgetni, de értse a viccet is. Legyenek céljai az életben.


Nagyvonalakban ennyi 😄

2019. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Külsőleg a magasság(190 felett), a kissé izmosabb testalkat, a helyes arc, szép mosoly, igényes öltözet, ápolt kezek a meghatározóak nekem. A szem- és hajszín nem számít.

A belsőben nagyon vonzó, ha egy fiú magabiztos, férfias, de ha kell, akkor kellően érzelmes is tud lenni. Jól bánik az emberekkel, mindenkit egyenlően kezel. A jó humor is nagyon fontos, akárcsak a figyelmesség, az őszinteség, az intelligencia és a megbízhatóság. Szeretném, ha mindig lehetne rá számítani és egymásnak mindig elsők lennénk(a család után).

De úgy érzem, hogy ilyen fiú nem létezik(legalábbis nem a környezetemben). Lehet, hogy csak majd a pár évvel idősebb korosztállyal fogom jól megértetni magam, hiába járok egy magas színvonalú, okos fiúkkal teli iskolába. 17/l

2019. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Harcművészet, ikonfestés, könyvtár, apoligetikai vitaestekre látogatás ahova velem tartana(Dec.3. Nagy Gergely teológus vs Dr. Szalai Miklós filozófus)

történelmi kutatások folytatása, az klassz lenne ha nekem ókorosnak plusz építő információkkal szolgálna Baekjéről. Értsen a gnoszticizmushoz és a

zoroasztrizmushoz , orthodoxiához.

Elsőre magát az embert látom meg benne, ez nyilvánvaló. Nekem nincs ideálom. Amikor elképzelünk egy barna szemű fiút, akkor nem egy barna szemű fiúra referálunk az elmében, hanem egy koncepcióra és ez a koncepció az elmében nem barna szemű. Egy koncepcióhoz nem lehet fizikai tulakdonságokat kötni. Ez csak egy szimpla reprezentáció.

17/L

2019. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

*Apologetikai :) meg ne tévesszen senkit az elírásom.

Továbbá a hitvédelem fontos

2019. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem a külső a legkevésbé mérvadó. Eddig úgy vettem észre,hogy a sötét hajú és barna szeműek jönnek be. Nem kell, hogy kigyúrt legyen,sőt. A kissé mackósabb alkatúak is lehetnek férfiasak,hitelesek. Nem egy kockahas fog lenyűgözni, hanem a megnyilvánulásai, világszemlélete stb.
2019. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!