Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan nő, aki képes...

Van olyan nő, aki képes elfogadni, hogy egy srác "gyárilag" képtelen csak a belső tulajdonságok miatt egy nőbe szeretni?

Figyelt kérdés
Senki nem mondana engem felszínesnek. Az érzelmi intelligencia tesztem eredménye kiemelkedően magas. Sok dologról el tudok beszélgetni és meglátni a belső szépségeket. De egyszerűen nem jön az a szikra, ha egy nő nem szép kívülről. Tényleg próbáltam... ha jó a csomagolás, a belső dolgokra is nyitottabb vagyok. 24F
2014. aug. 7. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan lény a földön, aki képes csak a belső tulajdonságok miatt beleszeretni valakibe. na jó, a pán és az aszexuálisok igen, de belőlük elég kevés van :D
2014. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülye duma! szimplán "gyárilag" idióta vagy. Az gáz, hogy 24 vagy...egy 17 évestől várna ilyen kérdést az ember...
2014. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

LOL


Ha szexuálisan nem vonzódsz vkihez máshogy se fogsz :)

Ha egy ovist megkérdezel, hogy miért tetszik az a lány akkor azt mondja, hogy szép! Nem az hogy jófej :D

2014. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felszínes vagy, ezt nem kell magyarázni.
2014. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha valaki külsőre taszító, akkor abba irtó nehéz beleszeretni. Én úgy szoktam megfogalmazni, hogy a belső a döntő, de kell, hogy a külső is legalább kicsit vonzzon.
2014. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem felszínesség...


Hiába tökéletes valaki belsőre, ha külsőre undorodsz tőle...


De nem az kell, hogy szép legyen, hanem hogy Te annak lásd! Mindenki mást tart szépnek, és ez nem biztos, hogy egyezik a többség véleményével. ;)

2014. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a külső vonzalom egy kapcsolatban szükséges, de nem elégséges.
2014. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!