Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne kezdeményeznem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne kezdeményeznem ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Matek tanárhoz járok és az elöttem lévő lány nagyon bejön, nem egy suliba járunk, még nem is beszéltunk egymással a köszönésen kívül, és ismerőseim is csak köszönő viszonyban vannak vele, bejelöltem facen hátha vissza jelöl, de nem tette(nincs profilképem, azért jelöltem be hátha ismer név alapján a tanártól), annyit tudok még a lányról, hogy nemrég lett palija és a pali inkább néz meg egy animet minthogy találkozzon vele, a matek tanar mondta oran kivul, hogy már sirt neki a lány hogy a barátja csak heti 2x találkozik vele és ezen kivül még bunkozik is vele a srác.

Hogyan kéne jeleznem neki hogy szeretnék vele dumalni vagy valami hasonló? mert szerintem szakítani fog.



2019. nov. 10. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk
2019. nov. 10. 14:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj rá ha már bejelölted
2019. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá szerintem is, mond el neki hogy honnan ismered, aztán onnan már a későbbi beszélgetés is könnyebb.
2019. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy elöttem mondták írj rá
2019. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki, meséld el, honnan ismered.. aztán a többi majd alakul magától. :)

Ha elmondod neki, mit szeretnél tőle - és szimpatikusabb leszel neki, mint a palija (ami szerintem ilyen helyzetben nem nehéz) -, előbb-utóbb repülni fog a csávó.

2019. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a lány.. Amúgy ha ilyen a kapcsolatotok a tanárral akkor nyugodtan kérd meg hogy mondjon rólad 1-2 dolgot a lány előtt.
2019. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6 - Lehet, vagy biztos?
2019. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!