Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem ezt a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, másfél hete dumálok egy lánnyal akivel eddig úgy vagyok, hogy eléggé megtaláltam vele a közös hangot. Ő 17, én 18 éves, ő végzős, én egyetemista. Rengeteget tanul, tényleg, suli aztán otthon még 6-7órát kisebb nagyobb szünetekkel, ilyenkor nem igazán beszélünk, de megértem, hogy a tanulás most az első számú dolog számára jelenleg. Általában csak este szoktunk dumálni, ilyen olyan dologról is ha értitek mire gondolok. Múlt pénteken találkoztunk először, ő szülinapon volt, én meg csak a városban a fiúkkal de odahívott magához, hogy találkozzunk (mindketten ittasok voltunk), jót beszéltünk, leültünk a parkban és megpusziltam a száját miközben mondott nekem valamit. Nagyon jól reagált rá, elmosolyodott és visszacsókolt. A napokban viszont elég furcsa minden, szombaton pl. azt állította, hogy nem nagyon emlékszik a dolgokra. De elkezdtünk beszélni a dolgokról, és belátta, hogy gyönyörű pillanat volt számára is, de nagyon összezavarodott ahogy én is, ő például nem szakadt még el az exétől, sokat gondol rá (1 hónapja szakítottak, így megértem) de valamiért mégis úgy érzi, hogy egy "úristen fajta fiú" vagyok, meg ilyeneket mond nekem, hogy boyfriend material, meg hogy nagyon akar engem. De mégis fura, mert mégsem hagy időt arra, hogy találkozzunk egymással, nem is tudom mikor fogunk legközelebb találkozni, nagyon elfoglalt, ezt nem tagadom. Teljesen bele vagyok zúgva amúgy de nem értem mi folyik köztünk. Lehet csak jászik velem, vagy az exe után kellek neki, mint átmenet? Elmondása szerint, csúnyán lett vége köztük, és már nem érdekli őt. A fiú még irogat neki (A fiú hagyta ott őt), de megmondta neki, hogy ennek itt és most vége. Aggódom, hogy csak játszik velem, felhasznál, hogy könnyebb legyen túllépni a dolgokon. Mivel 2Óránál többet nem beszélünk egy nap, még szünetjei közben sem, ezért ez a sanda gyanúm. Segítsetek ötletekkel, légyszi, mert én nem jövök rá, hogy csak akaratlan játék van a háttérben, nem felkészültség, hogy kalandozzon velem, vagy tényleg odavan értem? Kérlek csak olyan válaszoljon akinek tényleg van valami tapasztalata. Akinek zavaros, de érdekli annak szivesen elmesélem mégegszer, akar reszletesebben.

2019. nov. 11. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Isten őrizz, hogy mégegyszer elmeséld!!!
2019. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jót nevettem most:))))
2019. nov. 11. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy tetszel neki de közben meg kötődik az exéhez is, illetve talán fél belekezdeni egy új dologba miután csúnyán ért véget az előző kapcsolata.
2019. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pl. Mondta rengetegszer mikor csókolóztunk, hogy nem helyes, meg hogy nem kéne de mégis tovább csináltuk🤪
2019. nov. 11. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont az a tipikus lány, akivel ha valaki jobban viselkedik vele, akkor már repül is le a bugyi róla! Nem lesz ez olyan nagy szerelem a részéről! 22/F
2019. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha csúnyán ért véget egy korábbi kapcsolata, akkor teljesen természetes, hogy azon még nem lépett túl 100%-ig és félne belekezdeni egy újba, lehet egy kicsit megingott a bizalma a fiúk felé. Biztosítsd róla, hogyha neki is, neked is komolyak a szándékaid. Segíts neki túllépni azon a fiún, ne rohand le rögtön, hogy jöjjön össze veled. Inkább a jelenlegi kapcsolatodat próbáld meg erősíteni vele, aztán ki tudja lesz e köztetek valami.
2019. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha felhasználna, kihasználna, akkor nem így festene a történet. Szerintem kellesz neki, csak még túl korai a szakítás után. Adj egy kis időt neki, hagyd, hogy ő döntse el a gyorsaságot.
2019. nov. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!