Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mi volt a legrosszabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi volt a legrosszabb élményetek egy pasival?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy átvert-e ,megcsal-t ne adj Isten megvert-e stb.. és ha lehet akkor a részletekre is kíváncsi lennék.


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. nov. 12. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Aludtam, és rávizelt az arcomra (józanul)
2019. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Leitatott és majdnem megerőszakolt:)
2019. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Több mint 1 évig nem tudott kielégíteni sehogy sem
2019. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Sokszor átvert, és nem egyszer majdnem eltörte az ujjaim.
2019. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Uhh :( Nagyon sajnálom.. rossz volt ezeket olvasni :(


Szerintem ezek a férfiak csak a külsőségeket tekintve azok.


1: Ezt egyszerűen nem tudom elhinni.. komolyan fogta magát és rávizelt az arcodra csak úgy? Ez több mind felháborító.. ha valóban ez történt ott helyben kellett volna kasztrálni a köcsögöt..


2: Azért örülök, hogy sikerült végül valahogyan "elmenekülnöd" :(. Feljelentést tettél legalább?


4: Remélem azóta már nálad is helyrejöttek a dolgok :( .

2019. nov. 12. 19:58
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

1-es vagyok

Azóta szerencsére nem futottam össze vele sehol sem (kivéve egyszer egy víziparkaban, de elkerültem nagy ívben), az lenne a gáz, ha minden nap összefutnák vele...

2019. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Annyi érdeklődést még megengedsz a részemről, hogy megkérdezzem tőled, hogy egyáltalán erre miként tudtál reagálni és mi volt a "férfi" oka erre ? :/
2019. nov. 12. 20:36
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Persze leírom, csak légyszi mindeki fejezze be a nekem való privátba irogatást, már "ajánlatot" is kaptam, valaki megkérdezte, hogy, hogy reagálnék, ha valaki ráverné az arcomra, szóval...

Először is tökön rúgtam, majd ő összeesett, én meg a földön egy nagyot rúgtam a fejébe, és elrohantam a helyről, az, hogy mi volt az indíttatása rá, nemtudom, valószínűleg defektes

2019. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Jól tetted!! :)


Amúgy ez a gyk hátránya sajnos. Vigyázni kell, hogy mit ír az ember, mert ehhez az emberhez hasonlóan itt is sok defektes alak van.

2019. nov. 12. 20:51
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen, sajnos észre vettem, nem nagyon szoktam megválaszolni kérdéseket, de ezt muszáj volt leírnom, de nem gondoltam volna rögtön egy fiatal ember már ajánlatot tesz, utána meg jött a többi... valaki megkérdezte, hogy élveztem-e a történteket, gondolom ezek után lepontoznak azok akikről írtam, de nem érdekel...
2019. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!