Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a legrosszabb reakció...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a legrosszabb reakció, ha adok neki egy "szerelmeslevelet"?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akibe már bele vagyok esve egy ideje, és ezt egy levél formájában tenném, személyesen adnám át neki, amikor alkalmam nyílna rá. Na de! Most itt stresszelek ezen, hogy mi lesz, ha megkeseríti ez után az életemet, összetöri a szívem?(Na jó, az még oké, mert ellök magától>lemondok róla>a következô párommal nagyot nevetünk ezen és happy end) de mi van, ha megaláz mindenki elôtt, nem mond semmit és csak kinevet...??

Na, ezen rágódom annyira, ez nyomja a szívem.

Nem tudom, mi tévô legyek :/

ezért várom a válaszokat, mi lehet a legrosszabb ami történhet...



#fiú #levél #lány #vallomás #szerelmes levél #kapczolat #végsô esély #utolsó próba
2018. szept. 23. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Te vagy a lány. Ő a fiú. És te adnál neki elsőként szerelmes levelet úgy, hogy még csak nem is jártok? Úúú, de gáááz. xD
2018. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Inkább ne.
2018. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a legrosszabbra gondolj, hanem arra, hogyha nem lépsz semmit, talán örökre bánni fogod.
2018. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem szerelmeslevél formájában kéne ezt intézned. Nem tudom ki hogy van vele, de ez max akkor lenne szimpatikus, ha már együtt lennénk és szerelmes lennék. Inkább írj neki facebookon, vagy menj oda hozzá beszélgetni, aztán majd kialakul. De egyébként, ha már most azt feltételezed, hogy képes lenne megalázni mások előtt, az már alapvetően sem jó jel. Gondold át ezt mégegyszer.


19/L

2018. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Ne adj neki szerelmeslevelet. Azt biztosan megmutatna másoknak, es valoszinuleg kozrohej tárgya lennel, amit senki nem akar.
2018. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1

Adott neki a halál, ha már odaadtam volna neki nem írtam volna ide ki észlény :D

(átgondoltam, és inkább hagyom. Ha úgy akarja lesz valami úgy is.)

2018. szept. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!