Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú (en us fiú vagyok)? Egyre nehezebben viselem

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem és vele lennék a nap 24 órájában . Meleg vagyok de sajnos nem tehetek róla. Jelenleg barátok vagyunk, szoktunk beszélgetni , viccelődni stb. Ő a lányokat szereti (megértem ) és van barátnője. Viszont ezt nehezen fogadom el. Minnél többet látom őt, beszélgetek vele egyre nagyobb depresszióba repít engem. Mivel soha nem lehetünk együtt. Az jó megoldás lehetne ha mondom neki hogy, a barátságunknak vége (valamilyen ok miatt)? Tehát elfelejteném őt . Vagyis ne beszélgessünk, próbáljuk meg ne nagyon találkozni (egy légtérben dolgozunk úgyhogy nem lehetne megoldani azt hogy ne is lássuk egymást)
2019. nov. 13. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ne mondd neki ezt
2019. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mármint mit?

Azt hogy tetszik nekem nem akarom elmondani neki. De minnél többet látom őt meg vagyunk együtt annál rosszabb nekem:(

Vagyis szeretek vele lenni meg jó érzés de csak arra a néhány percre

2019. nov. 13. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem egy jó megoldás szerintem. Járj olyan helyekre, ahol hozzád hasonló beállítottságú emberek vannak és ismerkedj és beszélgess sokat az ott lévő emberekkel és már nem is fog annyira zavarni, hogy a fiút akit ismersz nem kaphatsz meg. Nagyon kedves és aranyos embereket ismerhetsz meg, akikkel ha egy hullamon vagytok, akkor elég konnyen lehet is belőle valami.

Erre lehetőség nem tudom melyik városban van lehetőség, de Pesten biztosan. Nyilván ha olyan helyen laksz, ahol erre nincs kialakítva szórakozóhely, közösségi "hely", akkor kicsit máshogy kell hozzá álni. Ha nagyon fontos neked, akkor 2-4 hetente menj el a hozzád legközelebbi településre, ahol van erre lehetőség. Nyilván a szabadidőd dönti el, hogy mikor és mennyiszer tudsz elmenni, de hidd el nagyban változik majd az ertekrended és magabiztosabb leszel. Heteroknal is van ilyen, hogy van egy lány mindent megtennék, hogy vele lehess, de van barátja vagy csak szimplán nagyon nem vagy az esete.... Ezt sajnos kell nyelni és gyorsan elengedni a vele kapcsolatos gondolatokat és valaki/valami mással foglalkozni.

2019. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pesten lakom. Csak az a baj ha nem beszélek vele, meg próbálok másra gondolni tehát nem "törődök" vele akkor megkérdezi mi a bajom utána kezdődik minden elölről . Néhány percig jól érzem magam amíg beszélgetünk, de utána egyre rosszabb
2019. nov. 13. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy meleg barba ,baratkozz,ismerkedj.
2019. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már másfele és mások fele terelni a gondolataimat de az igazság, hogy úgy érzem ő lenne az igazi. Igaz sok fiú tetszik nekem, de ő kiemelkedik
2019. nov. 13. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!