Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a nővérem osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a nővérem osztálytársa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mint az előbb említettem tetszik az nővérem egyik osztálytársa...ők 16 évesek ezáltal 3 évvel idősebbek nálam...tesóm mondta hogy rajtam kívül még három osztálytársuknak is tetszik...A multkor voltak kirándulni és én is mentem és ott kezdett el tetszeni...viccelődött meg nagyon kedves volt velem, aztán a végén megöleltem és ő elég szorosan visszaölelt...szerintem ő nagyon édes meg minden de ki tudja hogy van e nála esélyem? Bekövettem őt instán és kb. rá 2 percre visszaigazolt...de ebből nem derül ki semmi...ha tudtok segíteni akkor pls...és ne értsetek félre nekem a tanulás az első meg minden de ő így csak jött és huss...


(Ha valamit rosszul írtam azért bocsii)



2019. nov. 10. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyed sincs már nem azért.
2019. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

13 évesen még nagyon fiatal vagy ahoz a fiúhoz! Csak a hormonok játszanak benned. Eljön majd az idő,hogy pasizz! :)

22/L

2019. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 EricCartman99 válasza:
Szerintem van nála esélyed:)
2019. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én 16 éves vagyok és egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy egy 13 évessel jöjjek össze. Olyan gyereknek éreznélek magam mellett. Na, nem mintha én olyan tapasztalt vagy érett lennék de szerintem ebben a korban a 3 év az még elég nagy szakadék. Ennek ellenére a lány gondolhatja másképp.
2019. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!