Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti össze jönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti össze jönnétek olyan fiúval aki néha használ valamilyen drogot?

Figyelt kérdés
Mármint nincs rá szokva semmilyen szerre, csak néha használja. Mondjuk havi 1-2 alkalommal betép, 2,5-3 havonta pedig speed,extasy,cocaine,kati,depresszáns (mondjuk gina vagy oxicodone) vagy pedig lsd vagy meszkalin esetleg gomba vagy valami ezekhez hasonló pszidelikum! Nem magamról teszem fel a kérdést. Mert én nem éllek ilyen szereken. Hanem csak kíváncsiság, fiúk is válaszólhatnak arra, hogy mit gondolnak az ilyen alkalmanként drogozó lányokról.

2019. nov. 13. 17:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Engem amúgy nem zavarna, csak 10+ év múlva, ha gyereket akarnánk. Addig mindegy, ha nincsen ráfüggve. A fű pl egy elég király dolog. LSD-t ki szeretném próbálni. Más nem kifejezetten izgat.
2019. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, csak egyébként egy kipróbálásból és havi egyszeri alkalomból is lehet haláleset, és nekem nem igazán lenne kedvem gyászolni.

Van egy olyan lány aki drogozott, azt képzelte ő repülni tud és az erkélyről el akart repülni, csak éppen szárnyai nem voltak és majdnem belehalt. Elég kevésen múlt hogy ne haljon bele.

De csak nyugodtan, ti tudjátok mibe akartok bele halni, vagy annyira megsérülni..

2019. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
16%

Simán, csinálnám vele én is😎

Komolyra forditva a szót

Gondolom te is tudod, hogy az ekinek pl szeretet flash-et ad, ezért nem jönnek ossze olyannal, mert egy buliba bármikor megcsalhat. De kavarni bármikor, akar hosszabb távon is.😊

2019. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
22%

Ha ad nekem is, akkor igen:D

17/l

2019. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Úgy láttom van itt, jó néhány lány aki azért nem itéli el a drogot!

#11 Ne lsd-z, inkább próbáld ki a meszkalint, vagyis a kaktuszt. Sokkal jobb pszihedelikus élményt ad mint az lsd. És ez a legbiztonságosabb pszihedelikus szer! #13 Neked pedig nem kéne félned egy ekistől, igaz szeretet fleset ad. De ezt általában szokták tudni uralni, ha meg nem akkor meg ha van barátnője az illetőnek és fontos neki, nem csinálja. Kérdező a mefet még csoda, hogy tudod uralni. Az nagyon erős függőséget alakít ki, ha már valamit tolsz akkor inkább max negyed évente 1x pentedronoz! Én pl füvet most tegnap szívtam előszőr 5 hét után, most is csak mert ittas voltam. Eki sem étdekel most annyira, én a meszkát vagy valami hasonló pszihedelikus cuccot akarok kipróbálni. Illetve most még a kokó, speed és a 4-mec érdekel, kipróbálásra!

2019. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15, 11-es vagyok, köszi szépen 😁
2019. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem
2021. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!