Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egyik haveromnál voltunk 2 hete szülinapozni. Nem rég vagyok túl egy fájdalmas szakításon. Ma rám írt a haver ,hogy jövő héten menjek már el hozzá, mert az egyik lány barátjának szülinapi bulit tartanak (akit amúgy nem ismerek). Egy marha nagy kacsintós emojit is oda rakott és egy képet a lányról azzal a szöveggel "úgy sem ismered". Vajon össze akar vele hozni? Csak mert fura ,hogy meghívnak olyan szülinapi buliba ahol nem is ismerem a szülinapost. Amúgy legjobb haveromról van szó, lehet ,hogy csak nélkülem nem akar bulizni azért hívott meg? Hiába faggatom nem mondd semmit.
2019. nov. 13. 20:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja amúgy a kérdést azért írtam ki mert a csaj kép alapján nagyon nem jön be :D. Aztán meg nem akarom ,hogy ott kellemetlen helyzetbe hozzon a haverom.
2019. nov. 13. 20:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Valszeg össze akar hozni vele. Szerintem meg a buli előtt mondd meg neki, h nem jön be a csaj,ha tényleg nagyon nem akarsz vele ismerkedni, később nehezebb lesz kimagyarazni a kellemetlen helyzetet. De valaszthatod azt is, h adsz neki egy esélyt, megismered a személyiségét. Lehet eloben szebb
2019. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezen gondolkodom én is, nem csúnya a csaj de nem is tetszik, de az is lehet ,hogy csak elönytelen képet küldött róla.
2019. nov. 13. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!