Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de van barátja, mit kéne tennem? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel csak párszor találkoztam élőben, köszönő viszonyban vagyunk, nem egy suliba járunk.

Ráirtam kb 3hete, hogy honnan ismerem, beszéltunk kb 6 sort, de nem volt annyira téma tehát hagytam. Ma ismét ráírtam, sikerült is megnevettetnem. A beszélgetésünk annyibol áll, hogy én ráírok valami szerény kérdéssel, ő válaszol kb 1-2 mondatban, aztán hozzáfűzök egy gondolatot a mondatához és ennyi.


Van egy közös lány barátunk aki elmondta nekem, hogy nem túl fényes a kapcsolatuk a barátjával, a barátjának már több csaja is volt és úgy jön le nekem ez az egész mintha nem szeretné (fiu nem akar találkozni annyit a lánnyal, mint a lány a fiuval), tehát ebből azt szűrtem le, hogy megpóbálhatnám. a Lány már töbször is sírt a barátja miatt mert bunkózik vele elvileg.

Viszont azt is megtudtam, hogy a mostani barátjával már ismerik egymást gyerekkoruk óta.


Szerintetek hülyeség lenne elhívni a lányt találkozni, nem olyan sokat beszéltunk messengeren, tehát lenne bőven miről beszélnem vele. Vagy inkább még messengeren folytassam vele?


16évesek vagyunk



2019. nov. 29. 11:14
 1/5 anonim válasza:
78%

Semmit ne tegyél. Van barátja, tehát nem illő neki írogatnod, ha olyan szándékaid vannak. Majd ha vége lesz a kapcsolatuknak, akkor majd találkoztok, beszéltek ha úgy alakul.

Ne haragudj, de nekem felfordul a gyomrom attól mikor valaki úgy próbálkozik egy csajnál/pasinál hogy van párja az illetőnek. Semmi közöd a kapcsolatukhoz, még ha rossz is, láthatólag nem veled akarja megbeszélni.


Gondolj bele, te mit szólnál hozzá ha lenne barátnőd, de épp egy mélyponton vagytok amit meg szeretnél mondjuk oldani, és egy csávó meg írogatna neki, meg randira hívná?

2019. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gublug ***** válasza:
76%

Az előző hozzászólónak igaza van.

Gondolj bele ha ez veled történne.

2019. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

"mit kéne tennem?"

le kene mondanod rola

2019. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nyugodtan baratkozhatsz vele. Ha o is akarja, beszelgessetek, akar messengeren, akar szemelyesen, aztan ugyis kialakul bennetek, hogy szeretnetek-e tobbet.

A lany ugyanis senkinek se a tulajdona, azzal ismerkedik, akivel akar. Csak arra nagyon figyelj, hogy ne lepd at a hatarait, tehat pl ne udvarolj neki, ha nyilvanvalo hogy a baratjaval akar lenni.

2019. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Addig amíg van barátja ne hívogasd sehova. Ha ennyire rossz a helyzet, akkor már régen szakítania kellett volna vele. Ha esetleg vége lesz a kapcsolatuknak utána nyugodtan elhívhatod valahova.
2019. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!