Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felzárkózni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék felzárkózni, hogy felismerjem, mik számítanak csajozási/közeledési jeleknek?

Figyelt kérdés

Legutóbb nyolcadikosként voltam aktívan korombeliek között, gimiben végig magántanuló voltam, és nem mászkáltam el otthonról társaságba, így mondhatni lemaradtam arról az időszakról, amikor körülöttem mindenkinek meg vannak zavarodva a hormonjai, és mindenféle nevetséges kísérlettel próbálnak felszedni mindenkit.


Ezzel a "tudáshiánnyal" meg most sorozatosan nehézségekbe ütközök.


Nem ismerem fel, mikor akarnak tőlem valamit, és azzal, hogy válaszolok a kérdésre, aminek nem látom a hátsó szándékát, akaratlanul biztatást adok egy tapadós egyénnek, akivel pusztán nem akartam élből, indokolatlanul bunkó lenni.


Példa:

Odajött egy idegen srác megkérdezni, nem nehéz-e lépni ilyen [acélbetétes] bakancsban, kényelmes-e.

Amikor anno megfogalmazódott bennem, hogy szeretnék egyet, és nem tudtam, honnan lehet rendelni, milyen plusz odafigyelést igényel, akkor megfordult a fejemben nekem is, hogy ha látok valakin, akkor leszólítom, és megkérdezem, válaszolna-e pár kérdésre ezzel kapcsolatban.

Ezért az első, ami erről eszembe jutott, hogy nyilván ő is ugyanebben a csónakban evez, informálódni akar. Úgyhogy elkezdtem sorolni az összes lényeges tudnivalót, ami eszembe jutott a témában.

Miután befejeztem meg 180 fokos fordulattal bevágta, hogy iszok-e egy sört.

Utána meg tök nehéz volt lerázni, mert valamiképp felbátorodott attól, hogy szóba álltam vele, majdnem egy utcán át jött is utánam.


Az ilyen szituációkat hogyan lehet szűrni? Honnan tudhatom, hogy most tényleg azt akarja, amit kérdez, vagy mást? Mindig azzal jönnek, hogy "a lányok azt is kiszúrják, amit két perc múlva gondolsz, meg egy lélegzetvételből is kielemeznek, és beléd látnak" de nekem nullán van ez a készségem.



2019. dec. 4. 02:23
 1/4 anonim válasza:
100%
Detto, en is magantanulo voltam. L
2019. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég ritka hogy egy férfi csak minden ok nélkül megkérdezzen egy nőt arról hogy milyen napja volt, mit szól az időjáráshoz, vagy a tömegközlekedéshez vagy hogy akármi.

Beszélsz vele pár mondatot és ha sokat kérdez, és jó kedvébe van, mosolyog, akkor valószínűleg tetszel neki.

Meg mondjuk az hogyha már előtte egy pár perce nézegetett téged.

2019. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A napomról még nem kérdeztek, tömegközlekedésről igen. Viszont, akkor tényleg nagyon reménytelen vagyok, mert komolyan azt gondoltam, hogy ha már a második "még fél órát késik a vonat" bejelentést tesznek, és arra jön valami megjegyzés, akkor az csak a várakozással szembeni frusztráció levezetése akar lenni, nem más.
2019. dec. 5. 01:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van öcsém, mai napig hiányolom ezeket a dolgokat. Így nem is tudok semmi jót felhozni, ha témába kerül. Valamint nem tudok olyan nyitott lenni, mint aki eleve benne van vagy volt a társadalmi dolgokban a kezdetektől fogva.Így magam sem tudok csajozni vagy ilyesmi nem tudom a módját hiába 27 vagyok, mint egy lezárt ház se ki se be, hiába ismerem az embereket egyszerűen nem megy gátlás bevág :"D Remélem értitek
2019. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!