Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lehetséges, hogy egy jel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges, hogy egy jel csak én vagyok béna, hogy felismerjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, még sosem volt barátnőm, eléggé önbizalomhiányos vagyok annak ellenére, hogy sokan helyesnek tartanak. Addig piszkált egy lány ismerősöm azzal, hogy nem lehetek ilyen szerencsétlen, hogy erőt vettem magamon és ráírtam arra a lányra aki már elég régóta tetszett. Egyik haverom barátnőjének a barátnője (tudom bonyolult :D), valószínüleg még sosem látott. Szóval tök aranyosan elkezdtünk beszélgetni, nem nyomultam rá, tényleg csak ismerkedtünk, aztán észrevettem, hogyha én nem írok akkor Ő keres és úgy gondoltam, hogy talán kedvel valamennyire, de az tuti, hogy nem vette sértésnek azt, hogy ráírtam csak úgy random. Szóval a lényeg a lényeg, hogy tényleg nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nagyon sok a közös bennünk és amikor poénból mondtam neki, hogy majd nézhet velem jó filmeket is ( rossz filmekről beszélgettünk éppen) azt mondta, hogy benne van de akkor tényleg jók legyenek. Ma pedig amikor megkérdeztem, hogy lenne-e kedve velem találkozni valamikor azt mondta, hogy persze, miért ne lenne... Szóval a sok rizsa után igazából csak azt szeretném megkérdezni tőletek, ezt vehetem pozitív jelnek és gondolhatok esetleg arra, hogy valamennyire én is bejövök neki? Sosem voltam még ilyen helyzetben de ő ténylge tetszik, nem szeretném elszúrni...

Köszi, hogy elolvastad!


2016. dec. 26. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, gondolhatsz erre
2016. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igggen!
2016. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen😂 Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy chaten sokkal könyebb beszélgetni mint a való életben. Mondjk az jó ha találkozni fogtok akkor kifog derülni hogy komoly dolog lesz-e belőle. Sok sikert pacsit ide ✋🏻
2016. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt veheted annak.
2016. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, most megkaptam kábé a legjobb karácsonyi ajándékot:) Amúgy igen tudom, hogy könnyebb beszélgetni chaten lányokkal, viszont, lekopogom, a lányokkal sokkal hamarabb el tudok beszélgetni, mint a fiúkkal, valamiért szeretik a humoromat. Csak azzal volt mindig a bajom, hogy most vajon lépjek-e vagy nem, de így legalább úgy érezhetem, hogy érdemes lenne lépni:)
2016. dec. 27. 00:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát srácok, megszívtam... egyik napról a másikra hirtelen megváltozott, keveset írt, nem is keresett, amikor én kerestem akkor pedig inkább csak "letudta" a beszélgetést... Annyira nem tört össze a dolog, csak az idegesít, hogy mi változhatott meg egyetlen egy nap alatt.

na mindegy, azért köszi a segítséget:)

2017. jan. 2. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom...
2017. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát én már komolyan nem tudom máshogy mondani, egyszerűen beszarok rajta. Ma írt, hogy mizujs én meg rákérdeztem, hogy miért tűnt el és azt mondta, hogy nem tudja mi történt, kicsit magában akart lenni és emiatt nagyon szégyellte is magát és egy csomó ideig vett erőt magán, hogy rám merjen-e írni ezek után...

KI ÉRTI EZT?:D

2017. jan. 4. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!