Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt? Infó lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Infó lent.

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt elmentünk bulizni a barátnőimmel, és akkor találkoztam először a szóban forgó sráccal. Egész este szemeztünk, de nem jött oda hozzám. Egy most hétvégi buliban szintén találkoztunk és aznap megszólított majd megkérdezte hogy hazakísérhet-e. Csóknál több nem történt köztünk. Hazakísért megköszöntem és elköszöntünk. Jót beszélgettünk, nagyon szimpatikusnak tűnt. A probléma csak ott kezdődik, hogy elàrulta a nevét, és miután hazaértem rákerestem és kiderült, hogy barátnője van.

Nagyon rosszul érzem magam miatta, nem gondoltam, hogy fel kell tennem a kérdést, mivel ő is megemlítette hogy emlékszik rám az első buliból, és a saját döntése alapján jött oda hozzám, azt gondoltam hogy egyértelmű, hogy nincs barátnője. Ha tudtam volna róla, akkor abban a pillanatban otthagyom, mert magamat és a másik lányt is tiszteltem volna annyira hogy ezt nem teszem meg.

Igaz, “csak” egy csók volt, de ennyi sem történt volna, ha kiderül időben.

Miért csinál ilyet valaki, mikor ezzel nem csak engem, hanem saját magát és azt is kellemetlen helyzetbe hozza akivel együtt van?


2019. dec. 5. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy mi a helyzet. Ha csak közös képeket láttál, akkor simán lehet, hogy már nincsenek együtt.
2019. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!