Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most miért csinálta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálta?

Figyelt kérdés

A pasim megcsalt egy fiúval...

5 hónapja vaoltunk együtt, erre láttam videókat a telefonján, ahol az egyik ismerősével (fiúval) különféle szexuális dolgokat csináltak, azt hittem, hogy a videó a kapcsolatunk előtt készült, de megkérdeztem, erre ő szakított velem, és kicsúszott a száján, hogy akkor csinálta ezeket a videókat, meg a képeket, amikor már együtt voltunk, szóval, ez most mi?

Helyre tudjuk hozni a kapcsolatunkat?

17/L



2019. nov. 6. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Megcsalt! Ha újra összejönnétek, akkor hogy bíznál meg benne, ha már egyszer megcsalt?

Én nem jönnék össze vele a helyedbe. Túl sokszor hallani olyat, hogy az ilyen kapcsolatokat nem éri meg újra kezdeni és én ezt a vélemyényt támogatom

2019. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nem elég hogy megcsalt, de még ő szakított veled, amikor rá kérdeztél. Nem hiszem hogy sok értelme lenne újrakezdeni ezt.
2019. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen gondolkozni! A srác meleg. Szerintem férfiaknál nincs biszexualitás, vagy meleg valaki, vagy nem. Te csak alibi voltál. Mégis mi a lótúrót hozhatnál ezen rendben, ember, gondolkodj már ép ésszel!
2019. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Érdekes a reakciód... Inkább neked kellene hogy feljebb álljon. Megcsalt.Jobbat érdemelsz ennél, és ha rögtön ő szakított veled ez arra utal szerintem hogy nem akar veled lenni csak túl gyenge volt eddig hogy szakítson veled. Valószínűleg azzal a fiúval kavar mögötted. Majd találsz jobbat. Ja és az utolsó válaszoló nem kell korlátoltnak lenni ugyanis van férfi biszexualitás nem tudom honnan veszed ezt az óriási hülyeséget hogy nincs.
2019. nov. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy korlátolt vagyok, vagy rosszul gondolom, de számomra az a megdöbbentő, hogy mindenki csak a megcsalás tényét firtatja. Lehet, hogy full meleg a srác, nem biszexuális, akkor nem az a kérdés, hogy megcsalt, nem csalt, hanem hogy nőként a kérdező labdába sem rúghat. Ergo nem fogja tudni helyrehozni a kapcsolatot. Biztos túl idős vagyok már ehhez a világhoz, mert nem értem, hogy teljesen normális, hogy mindenki mindenkivel kavar, nemtől független, nyilván ez nem újkeletű, az ókorban is csinálták, vagyis amióta létezik az emberiség, csinálják, de én eddig úgy gondoltam, nem egy megszokott dolog, hogy nőként valaki azzal szembesül, hogy a pasija férfival csalja. Szóval hogy a kérdezőt meg sem döbbentette ez a tény, csak a megcsalás.
2019. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hidd el, eléggé megdöbbentett
2019. nov. 14. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!