Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szól le mindenkit ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól le mindenkit ilyen módon?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik és volt alkalmunk beszélni és közben messziről bemutattam neki pár pasit akikkel jóba vagyok és mondtam a nevüket stb. meg mutattam hogy kiről beszélek erre az összesről úgy nyilatkozott hogy hogy néz ki meg tuti meleg stb... nem értem hogy miért volt ilyen bunkó megnyilvánulása velük szemben pedig csak azt szerettem volna hogy kicsit ismerje a "társaságom" egyrészét.

én 20L ő 25F



2019. dec. 7. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert köcsög
2019. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert egy toxic ember akivel nem kellene barátkoznod, mert ennek nem lesz jó vége
2019. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert bunkó. Szerintem hanyagold ezt a srácot.
2019. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak imételni tudom az előző válaszolókat
2019. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bunkók
2019. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szeress belém
2020. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!