Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magukat csúnyának gondoló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magukat csúnyának gondoló lányok, ti milyen barátra vágytok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nekik is mindegy, csak ne legyenek egyedül.
2019. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

A legtöbb, aki csúnyának gondolja magát, egyenesen felháborodik, ha más lecsúnyázza. Mert mélyen legbelül hisznek abban, hogy ők gyönyörűek. Így lényegében egy olyan 10/10-es csávóra vágynak (hisz azért mégis vannak elvárásaik), aki nap mint nap bizonygatná nekik, hogy mennyire gyönyörűek és kivételesek. Akkor is, ha egyáltalán nem adnak magukra, és úgy néznek ki, mint valami hajléktalan, akkor is olyan magasak lesznek az elvárásaik, hogy az csak na. Hisz azért te se jönnél össze csak úgy akárkivel, nem?


Amúgy őszintén szólva nem igazán értem a kérdés lényegét :D Most azt várod, hogy idejöjjön néhány lány sajnáltatni magát?

2019. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Kedves, őszinte, hűséges. És elfogad ahogy vagyok.

Nem kell hogy külsőre 10/10-es legyen.

2019. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Jószívű, kedves, bújós. Külsőre legyen ápolt.
2019. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

3-as, 4-es

szerintem ezt minden lánynak minimum el kellene várnia :)

2019. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

2-es

Te láttál már életedben lányt?

2019. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Most arra vársz hogy egy "csúnya" lány 0 önértékelésel leírja hogy olyan srác rá vágyik mit te és elcsapj rá hátha van nála esélyed?

17L

2019. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Lány vagyok :'D
2019. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!