Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek, hogy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek, hogy csak barátok legyetek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nagyon tetszik egy lány/fiú és már viszonylag jól ismeritek egymást, de kiderülne, hogy a másik nem szeretne többet. Azt mondaná, legyetek csak barátok. Belemennétek a barátságba vagy inkább hagynátok az egészet?

2019. dec. 9. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám neki, hogy rendben legyünk akkor csak barátok, de belül fájna, és nem tekintenék rá úgy szerintem
2019. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnék csak a barátja lenni, belehalnék ha mással látnám. Max akkor ha beleszeretnék valaki másba, de ugye ehhez idő kell.
2019. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én belementem ilyenbe, de volt olyan időszak, hogy mindketten többet éreztünk, aztán visszavettünk barátságba ismét. De egy idő után rossz, hogy nem lehet az illető a tiéd komolyabban. Legalább is én személy szerint nem szeretek barátzónaban leragadni végleg.
2019. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Hagyd a fenébe, az esetek többségében csak magad szívatod meg, hogy "barátkoztok", közben te meg epekedsz utána. Nekem fájna mással látni olyat, aki mellett magamat szeretném látni.

Volt ilyen barátságom, ott az illetőnek mindenféle okok miatt nem is volt párja, míg mi jóban voltunk, mégis azon kattogtam állandóan, hogy mikor csajozik be.

Szóval én a helyedben megspórolnám magamnak ezt a mazochizmust.

Ha már lesz más az életedben, mást szeretsz már, akkor akár barátkozni is lehet már.

2019. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Pròbàltam, csak fàjdalommal jàrt, ès nagyon ritkàn működik. Tègy magadnak egy szìvessèget ès ne kìnozd magad.
2019. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Stark2000 ***** válasza:
100%
Hagynám. Saját bőrömön tapasztaltam, hogy ha színt vallottam a másiknak, utána azért távolságtartóbb volt velem - és hamarosan abba is hagytuk a beszélgetést.
2019. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Igen.

Mert lehet, hogy nem jövünk össze, de attól még mint embert, mint barátot, kedvelhetem. Persze, lesznek kellenetlen pillanatok... de szerintem ennyit egy barátság megér.

2019. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
igen, belemennék, hogy legyünk csak barátok. Legalább így legyen mellettem, ha máshogy nem.
2019. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lazy Lover ***** válasza:
Nem mert abból nincs ki út csak szenvedés van
2019. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

# 8/9 Időpont ma 17:47 vagyok,

Én meg attól szenvednék,ha nem lenne közöttünk tényleg semmi se

Szal különbözőek az emberek akkor

2019. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!