Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy aki kollégista lesz abból prosti lesz?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó azért nem mert nem mindenki egyforma, jah és nem vagy lány.
2019. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez így hülyeség, de tény, hogy sok emberrel elszalad a ló, amikor bekerül a koliba, ezt kár tagadni.
2019. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez azért nem picit butaság.

Oké hogy van olyan koliba, hogy oda kerülnek az elsős lányok... Megízlelik a szabadságot, mikor nincs ott anyuci meg apuci. Nem foglalkozik vele senki. Év végére meg van 6-7 terhes lány. (nálunk legalábbis ez volt. A 7 volt a rekord, ha csak a kolisokat nézzük. De minden éven volt vagy 2-3 terhesség)

De ez nem azért van mert valaki kolis lesz. Rengeteg normális kolis lányt ismerek. És ezt a butaságot én se hallottam még. Pedig én se 4 évet voltam koliba.

Ez inkább ott kezdődik hogy sokakkal szigorúak otthon. Utána meg buliznak, iszogatnak, cigiznek, drogoznak (volt akit a mentő vitt el, nem is egy). Meg butosok a szexhez is. Nem is azzal van baj hogy csinálják, csak mikor nek tudják mi merre hány méter és úgy csinálják. Hogy nem kell gumi, mert időben ki lehet húzni és az is biztonságos... A megszakításos közösülés inkább szerencse játék. De tényleg mikor olyanok mondanak ilyeneket hogy nem kell gumi akik megkérdezik, hogy lenyelték és hogy attól lehetnek terhesek??

2019. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!