Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira bele vagyok zúgva egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira bele vagyok zúgva egy lányba, de nem mertem hozzászólni gólyabálon és nemtudom mit mondjak neki. Mit kéne?

Figyelt kérdés
Haverjaim oda rángattak hozzá, ami már alapből köcsögség volt, és leültem mellé és csak neztük egymást olyan égő volt. De utána táncoltam vele csak össze akarok jönni vele és félek beszélni vele élőben, mert tökre zavarba jövök és ahhj nem tudom, hogy mit mondjak neki. Ahhj olyan béna vagyok
2019. okt. 11. 20:09
 1/3 anonim válasza:
Kölcseys vagy?
2019. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem
2019. okt. 11. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj rá, beszélj vele, hívd el valahova. Nincs értelme izgulni. Először ismerd meg.
2019. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!