Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg csak olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg csak olyan lányt kísértek el valahova (pl vásárolni), aki tetszik?

Figyelt kérdés

2019. dec. 29. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Én igen.
2019. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Én igen. Múltkor egy lány kért, hogy kísérjem el ajándékokat venni. Én nagyon bejövök neki, ő viszont nekem nem. Természetesen nem kísértem el.
2019. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Hát nyilván csak olyan lányt kísérek el akár vásárolni akár máshova aki szimpatikus, de ez nem jelenti azt hogy feltétlen össze is akarok jönni vele.

Szóval az biztos hogy ha elmegyek egy lánnyal valahova akkor az a lány szimpatikus, vagy mondhatjuk akár azt is hogy tetszik, viszont attól hogy elkísérem valahova még nem biztos hogy össze is akarok jönni vele vagy bármilyen komolyabb szándékom lenne.

2019. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Ha valakit kedvelek, és szeretné, simán elkísérem. Ez egy barátságba is simán belefér.

2019. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!