Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bb-t használják fiu becézésé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bb-t használják fiu becézésére is?

Figyelt kérdés
Ugye a bb az a baby vagy babe es hat a baratom(15éves) akinek egyebkent en vagyok az elso baratnoje bb-nek hiv, vagyis uzenetben hiv mindig bb-nek. Es abban nem vagyok biztos hogy fiunak is lehet bb-t mondani. Es ha nem mit lehet helyette mert szeretnek neki valami becenevet de nem ilyen tul nyalasat hogy honey vagy barmi ilyesmit (angolul beszelunk azert irtam a bb-t meg a honey-t)

2020. jan. 2. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
B(a)byboy
2020. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez cuki de nekem egy picit furi. De a Bb-t semmikeppen nem lehet hasznalni?
2020. jan. 2. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De, szerintem lehet.
2020. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hívod, ahogy nektek jó. Ha valami olyan néven hívod, ami idegesíti, hidd el, szólni fog, nekem pl egyszer mesélte valaki, hogy neki a pasija a "Cica" megszólításon volt fennakadva/kiakadva:D:D

Egyébként pont azt írta az első is szerintem, hogy miért lehet ez jó becézés fiúnak is. :) Mert sok benne a B-betű, ki lehet belőle hozni. :)

Egyébként szal úgy becézed, ami nektek jó, plusz a legjobb becenevek szívből jönnek talán, nem előre rákészülve. :):)

2020. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és olyan spontán, hirtelenre gondolok, hogy egyszercsak úgy magától jön, adja magát valami speciális , külön becenév. :)
2020. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
*szóval a pasit szólította Cicának a csaj, és akkor a pasi meg tökre kiakadt rajta. :)
2020. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Xd ez a cicas vicces. De amugy koszi a valaszokat. En magamtol babenek hivnam de mas nevek is eszembe jutottak pl Honey Darling Love Cuddly de az utolsot kilonem egy idore mert meg nem is csokoloztunk sot meg nem is olelkeztunk es ugye az azt jelenti hogy az olelesevel bisztonsagban erzed magad(meg szeretne csokolni de meg nem volt ra alkalma mert elegge felos)
2020. jan. 2. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!