Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak a hormonok miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak a hormonok miatt lehet vagy megbolondultam?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és anyám élettársa aki 20 évvel idősebb nálam furán viselkedik. mindig a fenekemre üt mikor anyum nem látja, aztán mikor csúnyán nézek rá csak annyit mond hogy

"nyugi csak hülyülök"

Ez ment egy darabig aztán elkezdtem figyelni és látom hogy mindig bámulja a testemet. Egy ideig zavart de kb 2 hete elkezdtem róla fantáziálni hogy milyen lenne ha. azóta szinte vonzódom hozzá és megfordult bennem a korábbi dolog hogy zavart a viselkedése.


2020. jan. 6. 09:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Ennyire izgató lenne egy pedofil? Inkább jelenteném minthogy fantáziálnék róla...
2020. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
86%

Legfeljebb belebolondultál. Egyébként nyilván bejössz neki.


#1

Nem tudom hol élsz, de 14 év a korhatár, tehát nem lehet pedo az illető se jogilag, se orvosilag.

2020. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Nyilván a hormonok benne vannak a dologban... De azt javaslom, hogy inkább gyorsan felejtsd el, vagy ha már nem bírsz magaddal, akkor maszturbálj.
2020. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
73%

Csak hülyül ,persze :D

Egyébként nem vagy bolond ,semmi baj nincs azzal ha valakinek bejön egy 30as pasi ,az már más lenne ha történne is valami úgy hogy közben anyuddal van

2020. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
A necces nyilván nem a pedofília, hiszen itt szó sincs erről, hanem az, hogy anyád pasija rád van gerjedve, te meg kezdesz rágerjedni. Megjegyzem, egy 17 éves csaj nekem is jobban bejönne, mint az anyja. A gond az, hogy milyen veszélyek fenyegetik egy ilyen szituban anyád és a te kapcsolatodat, illetve anyád és a pasija kapcsolatát. A szexuális vágy egy dolog, de ezt is érdemes végiggondolni. Ha mégis lesz köztetek valami, akkor érdemes a nem kis mértékű bonyodalmakkal számolni. De hát az élet általában nem egyszerű.
2020. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Oke persze tudom hogy bejövök neki, de magamat sem értem én miért kattantam be.
2020. jan. 6. 10:26
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Fordítsd a hormonjaidat egy szabad fiú felé.

Itt a legnagyobb gáz az, hogy anyukád pasija! Mondjuk az se lenne normális, ha egy majdnem 40 éves férfi egy hozzá képest gyerekkel akarna valamit.

2020. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Inkább szólj anyudnak. Ennyit megérdemel
2020. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

"Nem tudom hol élsz, de 14 év a korhatár, tehát nem lehet pedo az illető se jogilag, se orvosilag."


Ha a te 15 éves lányod fenekét csapkodná és a testét bámulná egy 40 éves "férfi", ha egyáltalán nevezhető annak, aki korban kb az apja lehetne, neked az mennyire tetszene? Keressen magának párt a saját korosztályában és ne mérgezze a fiatalokat. Undorító úgy ahogy van.

2020. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

9-es,


nem akarlak megbántani, mert szíved joga, hogy elítélj valamit a személyes ízlésed, normáid szerint, ha nem fér bele. De azt a hibát követed el, hogy a szubjektív véleményt, a személyes ízlést, erkölcsi normát kevered az objektív törvényi és szexuálpszichológiai mércével, tényekkel. Valóban: lehet, hogy neked nem tetsző, ha egy ilyen idős férfi egy ilyen fiatal lánnyal kikezd, de az attól még nem törvénytelen és nem is szexuális deviancia vagy perverzió.


Mondok egy hülye példát. Attól, hogy nekem a Metallica zenéje nem tetszik, attól az még zene, nem mondhatom rá, hogy zaj, mert eleget tesz a zene fogalmi kritériumainak. Az én személyes értékrendem nem írja felül azokat a szabályokat, amik alapján bizonyos hangok sorozatára és együtthangzására azt mondjuk, hogy zene, és nem zaj.

2020. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!