Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha odamegyek ahhoz a srachoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha odamegyek ahhoz a srachoz aki tetszik és lesmarolom akkor szerintetek mit reagalna? 16/l

Figyelt kérdés
Annyira ezen gondolkodom, hoyg megcsinalom. Vegulis most vagyok fiatal és egyszer élünk. A sraccal eddig kétszer beszéltem. Ti csináltatok már hasonlót?

2020. jan. 10. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Én tuti megcsöcsörésznélek és megujjaználak ott helyben! :D

Aztán otthon meg bezavarnám a lompost! ;)

2020. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Én is örülnék neki és beléd lógatnám a kukacom ;););)
2020. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Lebasznék egy k*rv* nagyot. Kinek képzeled magad hogy a semmiből csak lekapsz valakit? Ennyire frusztrált vagy, hogy nem látsz más utat a vágyaid kielégítésére?


(Nemi egyenlőség van, nincs ilyen hogy férfi nem üthet meg egy nőt)

2020. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Stark2000 ***** válasza:
84%

Nem leszek képmutató, de bevallom hímringyó sem vagyok. Szóval:

Ez elég ember függő. Ha tetsszel és szimpatizálok is veled, valószínűleg okoznál némi meglepetést, de valószínűleg nem állítanálak le. Utána viszont biztosan szeretnék veled beszélni.


Ha nem jönnél be, akkor picit másabb lenne a dolgok fekvése. Szerintem leállítanálak, és hasonlóan félre hívnálak beszélgetni licit negatívabb értelemben.


Amúgy értem a felfogásod, hogy egyszer vagy csak fiatal. De szerintem ezzel csak azt érnéd el a srácnál, hogy úgy gondolja könnyen kapható vagy. Ha adhatok egy jó tanácsot, inkább szavakkal fejezd ki neki mit érzel.

2020. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ezt úgy hívják szexuális zaklatás.
2020. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg ha fiú lennél, már keresztre feszítenének érte. Nem lenne értelmesebb dolog elhívni egy randira/beszélgetésre? Akkor talán még normális emberként nézne rád.
2020. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Pár körre biztos elvinnélek, de komolyabb dolog már esélytelen.
2020. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Most oké ha tetszik neki de ez elég ribis lépés lenne.
2020. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer élünk",kérlek menj oda a sráchoz ,smárold le,majd hajts el egy lopott kocsival marihuánát szívva ,hisz ez az élet nem?Végülis az hogy mind törvénybe ütközik az teljesen lényegtelen,egyszer élünk és a "jóságos Isten" úgyis megbocsájtja.

Legyen önbizalmad de ne ennyire kicsi lány ,ha a testedet a későbbiekben tekintély és önbecsülés nélkül akarod árulni,őszintén szurkolok,de ha akarsz önbecsülést,emberi méltóságot akkor először gondolkozol,aztán beszélsz és úgy cselekszel.

2020. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek a hármassal kivéve az ütés részét.
2020. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!