Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogja felejteni így amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogja felejteni így amit irántam érzett?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kb 1 hónapja ismerjük egymást. Találkoztunk néhányszor, de nem történt semmi, ezért barátok lettünk. Később bevallotta, hogy ő igazából többet akart/akar tőlem. Miután elmondta, hogy többet akart, én elmondtam, hogy nem tudok rá úgy tekinteni, csak barátként. Minden nap beszélünk és nemcsak általános dolgokról, hanem elég intim témákról is. El fogja felejteni így amit irántam érzett? Hosszú távon is működni fog ez a barátság?

2020. jan. 9. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szex ről beszéltetek úgyis csak dugni akart Amúgy meg nem mindegy mi van vele ha nem érdekled?!
2020. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Intim alatt nem csak a szexet értettem, hanem a személyes, bizalmas dolgokat.
2020. jan. 9. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2020. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 évesek
2020. jan. 9. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz rá másképp nézni? Persze 1 hónap nem nagy idő. Ha egyre többet beszélgettek, találkoztok és jól megértetitek egymást, a srác egyre szerelmesebb lesz. Gondold végig egy idő után, hogy érdemes-e elszalasztanod akivel jól együtt érzed magad, szívesen vagy vele, mert egy viszonzatlan szerelembe belefárad a fiú és keres magának egy másik csajt. De akkor veled már nem lesz ideje időt tölteni, belőled meg ki fog törni a zöld szemű szörny (remélem tudod mi az), de akkor már késő lesz. Persze ha mégis idővel meggondolod magad, az első lépést most már neked kell megtenni.
2020. jan. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Szerintem most terítsétek a lapokat. Nincsen mit veszíts. :)))
2020. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!