Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Greta Thunberg szerintetek jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Greta Thunberg szerintetek jó csaj? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2020. jan. 11. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
How dare you? ><
2020. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Iszonyat beteg feje és megnyilvánulásai vannak. Kinézem belőle,hogy ha elhagyod,kihúzza a beled. De minimum letépi a golyóidat. Gonosznak tűnik.
2020. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Ő dugna téged.
2020. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én eskü félek tőle szóval nem írok semmi rosszat róla 😆
2020. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Én smároltam vele, de semmi extra.
2020. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon nem szimpatikus. Van ilyen full ártatlan mosolygós képe, azon talán elmegy. De hiába környezetvédő meg minden, de eskü olyan mint akit a sátán szállt meg, nagyon parás.


Tuti hogy nem dugnám meg, ha pl kutyapózban csinálnánk én félnék attól, hogy kitekeredik a nyaka és úgy fog nézni miközben elkezd üvölteni, hogy ezt az óvszer márkát állatokon tesztelik vagy nem tudom.


(Jó a vége poén, de félnék tőle)

2020. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
annyira mint Merkel
2020. jan. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
hát én is lány vgyok de szerintem olyan extra kislányos arca van mint egy 8 éves kb így nm
2020. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
72%

Okos kölyök, becsülendő amit csinál, nem tartom hülyének, de egy biztos. A kiba**ott rajongói miatt ég most Ausztrália. Andrew Forest Ausztrál pénzmágnás, aki mellesleg 70(!) millió Ausztrál dollárt adományozott a tüzek megfékezésére. Csakmert pár idegbeteg tizenéves g**i elkezd gyújtogatni, hogy felfújják megint a klímaválság ügyét, ami nem hülyeség, de nem csak ez okozta a tüzeket. Le is tartóztattak jópár gyújtogatót Ausztráliában. Lemerem fogadni, hogy ezek mint Istenítik Greta Thunberget. A nagypofájú celebek, meg mind 1-1 millió dollárokat adogatnak, hogy, azért ládszódjon, hogy nem szarják le teljesen. Gratulálok az összes faroknak, aki miatt most ég az egyik legszebb ország.


Forrás: Magyar Hírlap

2020. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem autista, és tolják előre a háttérből. Mert ki az az épelméjű 16 éves, aki heteket tüntet egyedül, hogy felhívja a figyelmet valamire. Ő csak egy báb. Egy beteg gyerek. Ezt vmelyik politikusunk is megmondta.
2020. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!