Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszem egy fiunak, de o nekem nem? Szoval kb.4 honapja bevallotta egy volt osztalytarsam hogy tetszem neki, en ennek elsore nagyon orultem de idot kertem tole, masnap valaszoltam neki de elmondtam hogy nekem o egy barat semmi tobb.

Figyelt kérdés
de kb 2honapja nem beszeltunk viszont ma ujra es ez a 2 honap alatt sokszor eszembejutott, hogy mi lenne ha. Egyik nap ugy erzem hogy megprobalnam vele, de masnap ugy erzem hogy ahh biztos nem jonnek vele ossze (Nem volt meg baratom,17 eves vagyok) Szerintetek mit kene tennem? Ha beszelgetunk messengeren akkor ugy erzem hogy nincs temank amirol beszelhetnenk! A helyemben mit tennetek?

#Tini-párkapcsolat
2020. jan. 13. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha barát és semmi több, akkor mi a probléma? Nem teljesen értem hogy mi problémád.
2020. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neha ugy erzem hogy ossze jonnek vele neha meg azt hogy nem...
2020. jan. 13. 20:56
 3/7 A kérdező kommentje:
A baratot ugy ertettem hogy nem vagyunk se rosszba se olyan hu de joba,neha beszelunk messengeren es kb ennyi, 2eve nem talalkoztunk amugy eloben
2020. jan. 13. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezt még haverságnak se neveznám akkor meg minek hivod barátnak?

Egy ember életében max 3-4 barátja van , a többi csak haver és mindenki barátnak nevezi őket hogy kevésbe legyenek lúzerek.

2020. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert nevezem baratnak mert vannak bizalmas dolgaink egymassal kapcsolatban,amirol mas nem tud
2020. jan. 13. 21:38
 6/7 anonim válasza:
32%
Mostmár mit akarsz? Szerintem engedd el, ha akkor nem kellett neked, akkor mi változott? Lehet, hogy akkor kellett volna neked, csak magadnak se tudtad beismerni. Lépj tovább
2020. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez kamu!
2020. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!