Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért piszkálnak...

Szerintetek miért piszkálnak ezzel az osztálytársaim? A többi lány osztálytársam már "nőiesebb" velem ellentétben

Figyelt kérdés

az tény, hogy tényleg sovány vagyok, de egyszerűen én ilyen “típusú” vagyok

Egyébként 13 éves, 161cm, és 44 kg vagyok

Az osztálytársaim, minden egyes nap azzal “piszkálnak”, hogy anorexiás, lapos, és mindenféle ehhez kapcsolódó dolgokkal.

És ezek szinte az egész napomat tönkreteszik.

Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben?:/


13/L



(Elnézést a helyesírási hibákért, vagy szóismétlés miatt, csak siettem)


2018. febr. 13. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Azok az emberek piszkálnak, akik naggon ráérnek vagy degeneráltak. Az osztálytársaidnál mindkettő érvényes. Mikor ők hízott disznók lesznek később, neked jó alakod lesz.


De érdemes lenne szólni osztályfőnöknek, szüleidnek a piszkálódásról.

2018. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Röviden: Mert hülyék.


Bár én az ellenkező nemből vagyok, de az iskolában engem is sokat piszkáltak az alakom miatt. Ilyen alkat vagyok, sose fogom elérni az "ideális" súlyt. A nőiesebb kifejezést nem nagyon értem, 12-14 éves korban a lányoknál még csak kezdődnek a fejlődési dolgok (legalábbis ismeretségemben így volt), lehet nálad később fog ez bekövetkezni. Nem baj, ha ilyen az alkatod, sok fiúnak nem tetszenek a zsíros, hájas ribik. Nekem sem. A lényeg, hogy fogadd el magadat olyannak amilyen vagy és a negatív kritikát egyszerűen tojd le. Nehéz ezt megvalósítani, de ha nekem sikerült neked is fog. Előttem szólóhoz csatlakozva, sokat segít, ha erről beszélsz tanárral, szülővel, esetleg keresel egy hozzád hasonló évfolyamtársat. Mindig VAN megoldás!

Ha kell bátorítás még, írhatsz, de nem kötelező!

F

2018. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!