Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez pettingnek számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez pettingnek számít?

Figyelt kérdés

Barátommal voltam és smárolás közben ő nekem nyomta az adottságát😂(ruhában voltunk!!) majd én rajta vagy ő rajtam mozgott.Majd elkezdett simogatni ott.Természetesen ha ő is akkor én is szóval ruhán keresztül hát..simogattuk egymást.Igazából ennyi történt.Ez már pettingnek számít?Van valami tanácsotok hogy mit csináljak hogy neki jobban essen?

16 L



2020. jan. 18. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen szerintem ez már annak számít

Tanács: ne ruhán keresztül csináld

2020. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A petting leginkább azt jelenti, hogy egymást kézzel kielégítitek. Ez fontos lépés a szexben, nem szabad rögtön és meggondolatlanul rögtön "élesben" szexelni.

Ha azt szeretnéd, hogy jobban essen neki, hát simogasd ruha nélkül. De ha arra még nem állsz készen, meg ne tegyétek be. Az még korai lehet. Arra testileg-lelkileg fel kell készülni.

2020. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez már az.


Szerintem már ez is jól eshet neki... Aztán majd idővel komolyabb is lesz, nem kell sietni. És azért, hogy jól érezze magát, nem kell feltétlenül mindent megtenned. Csak olyat tegyél, amit tényleg szeretnél.

2020. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan előjáték a csók is. Igen, annak számít ez is.
2020. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!