Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg ennyire számít a külső?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyire számít a külső?

Figyelt kérdés
Ez furcsán hangzik valószínűleg, de tényleg érdekel. Nem olyan személyiség vagyok, akin egyből megakad az emberek szeme, ellenben az egyik barátnőmmel. Mindenkivel hamar osszespanol, haverkodik. Sok barátja van, eljár ide oda, elég gyakran. Én Sokat beszelek, és ezzel általában rossz benyomást keltek.. Tisztában vagyok a népszerűbb sorozatokkal (sokat láttam), a zenékkel, sokat olvasok, és van saját véleményem, de aki csak külső alapján ítél meg, biztos nem ez jön le neki. Segítsetek legyszi!
2020. jan. 5. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek sokat számít, van, akinek kevésbé. És igen, aki csak a külsőre megy, az nem fogja beléd látni, hogy mennyire tájékozott vagy. De miért is nekik akarnál megfelelni?
2020. jan. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki külső alapján barátkozik nem igazi barát, bajban nem lehet rá számítani.
2020. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az olyanok, akik csak külső alapján ítélkeznek, jobb elkerülni. Egyébként is mindenkinek más jön be, biztos lesz valaki, akinek a külsőd is tetszik. Az meg mégis hogy kelt rossz benyomást, hogy sokat beszélsz? Még mindig jobb, mintha fogóval kéne kihúzni belőled minden szót... Max figyelj arra, hogy meghallgasd mások véleményét is.
2020. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Van egy ismert sportoló, valogatott. Szép, de messze nem a legszebb, mind a valogatottban mind a klubcsapataban van nala szebb, de egyszer nyilazkozott a tvben. Olyan osszeszedett, valasztekos volt a mondanivalója, mosolygott es egy pillanatra sem zokkent ki. Elmeny volt hallgatni, foleg azutan, hogy elotte egy másik lany nyilatkozott.

A nyilatkozat utan megvaltozott valami. Addig az atlagos lany egyből a legszebb lett. Csak azzal hogy sugarzik belole az ertelem es az intelligencia.


Nem minden a külső.

2020. jan. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem számít sokkal inkább az ami belül van..


"lehetsz kívül arany ha belül rohadt.. "

2020. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!