Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene most tennem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene most tennem? Írjak neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány akivel nem rég megismerkedtem, rengeteget beszélgettünk és eléggé megkedveltem. Minden nap beszéltünk de mostanában vizsgákra hivatkozva eltűnt (amit persze meg is értek), és úgy volt, hogy majd ír ha befejezte. Ennek már jó pár napja és nem tudom, hogy mit csináljak. Írjak neki vagy sem? Én 19f ő 18l

2020. jan. 19. 18:42
 1/3 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Szerintem írhatsz neki, max nem válaszol, ha annyira elfoglalt
2020. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj neki. Megkérdezheted, hogy áll a vizsgáival, kívánhatsz neki sok sikert hozzá, stb. Ez egy kedves gesztus, semmi rossz nincs benne. ;)
2020. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt a hogy mentek a vizsgák dolgot már ellőttem nála pénteken. Azóta sem érkezett válasz. De azért köszi a válaszokat
2020. jan. 20. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!