Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak neki? Nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak neki? Nemtudom mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban,aki megtetszett,és szeretnék hozzá beszélni. Berlinbe lakok,és németül tanulok egy osztályban ahol sok különböző nyelv van. Lehet ő még nem tudja hogy magyar vagyok. Nem vagyok magabiztos,mert kövér vagyok. Mit tehetek? Nem kell olyan válasz hogy csak menj oda,legyél önmagad stb.... Értelmes és kivitelezhető terv kell
2018. szept. 10. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez csak tipp:hazudni nem kéne a őszinteség tényleg fontos.

Ha új vagy még hívd meg hogy szívesen megnéznéd vele a várost .

Ha valamilyen tantárgyból rosszul állsz és ő jól kérd meg hogy magyarázza el ez forditva is jó hogy te magyarázol neki.

Vagy menj oda és mondj el mindent terv nélkül.! Sok sikert.!

2018. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy olyan válasz nem kell, hogy csak menj oda és légy önmagad? PONTOSAN azt kéne tenned. Mit akarsz? Azt hiszed, hogyha anélkül sikerül felszedned és a későbbiekben kiderül milyen is vagy, bírni fog? Legyen már egy kis önbizalmad! Odamész, megismered, elhívod randira, ha úgy áll a dolog. Mit tudsz veszteni? Annyi nő van, egy úgyis úgy szeret, ahogy vagy.
2018. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!