Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes szakítani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes szakítani?

Figyelt kérdés
Bejött a képbe egy másik lány. Szakítani szeretnék. Hogyan a legetikusabb, legkevésbé fájdalommentesebb? Hogy kell egyáltalán szakítani? Sosem csináltam.

2020. jan. 21. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Sajnálom a barátnődet.
2020. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Üzenetben írdd azt hogy már nem érzel ugyanúgy iránta, vagy túl jó hozzád,esetleg hogy már nincs meg a szikra így nem müködik részedről tovább,aztán még beteheted hogy azért barátok lehetünk még.

Így neked nem fog fájni annyira.

2020. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

wow bejött a képbe egy másik lány...

eléggé patkány vagy

2020. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
legyél férfi és ne üzenetbe, kérlek ne.... mióta vagytok együtt?? amúgy tényleg elég gáz vagy
2020. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kérdésre vártam választ. Majd ha ilyen helyzetben lesztek megértitek. Nem tehetek róla, hogy belé szerettem az utóbbi fél évben.
2020. jan. 21. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért patkányozzátok le, korrektül leírta hogy más lány tetszik neki, ezért szakítani akar a jelenlegi párjával.

Mit csináljon, csalja meg? Vagy mit vártok? Ez a normális viselkedés, hogy ha már másra vágysz, akkor szakítasz, és nem bántod meg a párodat. Mindegyikőjüknek így a legjobb, semmi rossz nincs ebben.


Ami a kérdést illeti, főleg a lánynak nem lesz fájdalommentes, de tényleg az a legjobb ha odaállsz elé és elmondod neki hogy mi a helyzet és hogyan döntöttél. Sajnálod, nem az ő hibája, nem rontott el semmit, ne hibáztassa magát. Élőben beszéljétek meg és ne haragban váljatok el, hanem próbáld tisztázni amennyire lehet. De mindenki máshogy viselkedik ilyen szituációban, szóval nyilván nem lehet pontos utasításokat adni.

2020. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Haragítsd magadra valamivel,hogy ő akarjon szakítani, és akkor azt hiszi ő vet véget a kapcsolatnak, és nem fog neki fájni
2020. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Solt22 válasza:
mond meg neki mindenképpen fájni fog neki de legalább nem csalod meg és korrekt vagy. Ha jóban akarsz vele maradni próbálj megmaradni a barátjának de innentől a kapcsolatotok elégé megromlik majd.
2020. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!