Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes volt...

Szerintetek érdemes volt ezért szakítani? :/

Figyelt kérdés
A barátom más lányokat pontozgatott meg minden meg tudjátok, ha unatkoznak kiírják FB-re, hogy külső, belső, kapcs., esély. És megírta sok- sok lánynak, hogy mennyi esélye lenne. De ez már nem az első, és 4x-re már úgy gondolom, hogy sok.:/ Aztán meg a barátnőimre azt mondja, hogy milyen rondák csak csúnyábban, és az utolsó r*bancokra meg, hogy gyönyörűek. Szerintetek ? 4 hónapja vagyunk együtt, és még nagyon szeretem. Sok- sok választ léci:).
2013. júl. 11. 14:55
 1/8 anonim válasza:

a srác egy barom!! jó ötlet volt szakítani

Ha zaklat szólj a szüleidnek , vagy menj az igazgatohoz , emberi zaklatásért és akkor tuti hogy kirugják a srácot , DE HA NEM ZAKLAT AKKOR : felejsd (meg egyépként is :D ) ez a srác ne az IGAZI !! lesz más sok sikert!

2013. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem egy suliba járunk .. Csak mindenki azt mondja, hogy azért ilyen, mert a szülei külön mentek stb.. És pl. ha ilyenekért szakítok vele akkor állandóan küzd értem, átjön hozzám megbeszélni. De már nem tudom mit tegyek. Próbálom elfelejteni, de egy csomó minden rá emlékeztet.:/ Valaki még vélemény ?:)
2013. júl. 21. 21:05
 3/8 anonim válasza:
hát egy ilyennel nem érdemes járni. szerintem jól tetted, hogy szakítottál vele
2013. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól tetted. Annak, hogy a szülei szétmentek meg mi köze ahhoz, hogy más lányokkal foglalkozik?
2013. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
MEGÉRTE!!! Már bocsi de unalomból ne lányokat pontozgasson hanem foglalkozzon veled,vagy olvasson ha te nem vagy ott,esetleg irogasson a haverjainak...ennyi...
2013. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gyerekes. jó,hogy dobtad. keress érettebb ifjút.
2013. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem nem m volna másokkal kellett volna erről beszélned hanem vele. sztem nem BIZTOS hogy megérte csak az után éri meg ha beszélsz vele mert attól még hogy veled jár attól még pasi nem azt mondom hogy nem érte meg csak azt hogy beszéld meg vele hogy ilyet többet ne csináljon és ha csinálja csak az után szakíts
2013. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az elöbbi vagyok bocsi ha rosszul írtam ne értsd férre csak azt mondom hogy attól még pasi és hogy beszéld meg vele de amúgy ha tényleg továbbra is ilyet kér a lányoktól akkor tutira megérte bocsi ha rosszul fogalmaztam tényleg nem úgy értettem
2013. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!