Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van kiút a frienzone-ból?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút a frienzone-ból?

Figyelt kérdés
Beszélgettem erről lányokkal és fiúkkal is korábban. Nagyon ellentétes a vélemény a nemektől függően. A srácok azt mondják hogy esélytelen onnan kikerűlni, a lányok szerint viszont igenis ki lehet. Szeretnék még több véleményt és indoklást meghallgatni/elolvasni mert ez elég érdekes téma. Légyszíves írjatok kort és nemet is.

2020. jan. 25. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha megnyered a lottót esetleg kitudsz kerülni a friendzoneból, másképp szerintem több van benned attól, hogy olyanokkal akarj összejönni, akik egyszer már offoltak.
2020. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként is azt mondom, hogy nincs kiút. Ha elsőre nem fogott meg benne valami, akkor napok/hetek/hónapok után sem fog. Az lehet, hogy évek múlva igen, amikor újra találkozunk és már más emberek vagyunk. De ez sem garantált.
2020. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki lehet jutni. Lányként írom. Előfordult már az is, hogy nálam vált barát többé és az is, hogy én egy barátomnál. Mindkettő évek után. Hirtelen megváltozott valami, annak ellenére, hogy előtte eszembe se jutott az a személy olyan téren.
2020. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem létezik friendzone.
2020. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Thispain ***** válasza:
2020. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Őszintén szerintem nincsen. Legalább is őszintén biztosan nincs. 😂

Nekem volt egy haverom kb 7 éven keresztül, aztán egyszer egy nyár alkalmával a több éves kapcsolatom abba szakadt és éppen neki is.

Addig is volt hogy sokat voltunk egymásnál, egy ágyban aludtunk, nem volt nag, durranás.

Miután szakítottunk párjainkkal egyik ottalvás máshogy alakult. Igazából nem tudom mire vélni, valószínűleg egyedül éreztem magam (gondolom ő is).

Utána ő szerette volna komolyabban, de engem egyáltalán nem vonzott, sőt. De ennek ellenére nagyon szerettem mint egyik legjobb barátom.

Szóval nem, biztos hogy komolyabb kapcsolatra kilátás nincs a haverságból.

21L

2020. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!