Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az eletemmel?

Mit kezdjek az eletemmel?

Figyelt kérdés

18 eves làny vagyok, videken elek, Debrecen kozeleben, nincs munkam, a bejaras nehez lenne, annyi penzem sincs, hogy alberletbe koltozzek, hogy konnyebben tudjak munkat talalni, a csaladomra nem szamithatok, teljesen egyedul vagyok. Nem tudok semmit az eletrol, nem merek elmenni dolgozni, mert felek. sosem volt meg munkahelyem, nem tudom hogy kell ott viselkedni, vagy hogy birnam-e egyaltalan. Van egy szakmam, aminek nem veszem hasznat mert utalom. Nem tudom, mit csinaljak.. olyan remenytelennek erzem a helyzetem..

Par honappal ezelott, mikor meg suliba jartam voltal barataim, rendszeresen sportoltam, szerettem az eletem. Most meg egesz nap itthon ulok, es azon gondolkozom hogy valtoztassak ezen.. a barataimmal nem nagyon tartom a kapcsolatot, mert ugy erzem hogy elfaradtam, nincs energiam, igy szep lassan elhanyagoltam oket.. :/

Hogy kezdjek hozza? Hogy valtoztathatnek?

Kerlek ha tudsz segits, ha nem akkor csak lepj tovabb a kerdesen. Nyilvan a kerdes es a fogalmazas alapjan, olyan fajta embernek tunhetek, akire azt szoktak mondani, hogy max kozmunkas lehet, a tudasat elnezve.. De nem ismersz.. Nem ilyen ember vagyok..

Kerlek segits. :/



2018. márc. 4. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen még kezdhetsz egy olyan tanfolyamot, ami ingyenes és érdekel. Esetleg még támogatást is kaphatsz,ha hiányszakmát tanulsz. Otthon próbálj meg rendszert vinni az életedbe, pl.: járj el kocogni stb. Még fiatal vagy, előtted az élet. ;)


31/F

2018. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Be vagyok jelentkezve a munkaugyon, es pont amiatt jelentkeztem, hogy tanfolyamra menjek, es azt mondtak hogy ebben a felevben nem indul semmilyen tanfolyam, de idonkent telefonaljak be, hatha megis.. ez kb 4honapja volt, azota telefonalgatok, de semmi. :/

Koszonom a valaszt!

2018. márc. 4. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

mindenképpen sportolj tovább


és pár apróság: képezd magad, tanulj nyelvet a neten keresztül, segíts nálad is szerencsétlenebb sorsúakon, hasznosan teljen az időd, ragadj meg alkalmakat munkára tanulásra, legyél nyitott!

2018. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg okj tanfolyam van, oda is tudsz menni. Tanulj közben nyelvet is, ha van időd.
2018. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!