Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon hol vannak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon hol vannak a legszebb lányok?

Figyelt kérdés

Magyarországon hol vannak olyan szép lányok mint akiket én East Fest, na meg Balaton Soundon láttam (Soundról még csak 1-2 videóba, de idén lehet megyek ha lesz kivel) Azok vajon honnan mehettek oda fesztiválozni, mert sem Debrecenbe, sem Egerbe, sem Szegeden (Szin első napján nem láttam olyan csajokat) Haverom azt mondja, hogy Miskolcon, Szolnokon, Cegléden meg ugye Pesten vannak ilyenek. Ami közel van hozzánk. Ceglédet meg Szolnokot nem tudom, szerintem nem onnan valósiak de kitudja! Miskolcon meg még csak 1x voltam nappal. De szerintem ott kb olyanok vannak mint Debrecenben! De lehet ott már kevesebb olyan csaj van! Most akkor ez mit jelent hol vannak ilyen jó csajok? Budapesten vagy inkább nyugatabbra? Valaki meg azt mondta, hogy győr-moson-sopron megyébe vannak a legszebb emverek itt nálunk. Mert elvileg a világon, az Osztrák, Szlovén, Horváth, Thai nők a legszebbek. És szerintük hülyeség, hogy a Magyar lányok a legszebbek! Illetve tudtok kűldeni facebookon, instán vagy valahol ilyen szép lányokat? Akinek van izlése. Gondolom tudja, hogy kik azok a lányok akikről beszélek. Én 19 east festen láttam olyan csajokat legelőszőr. Gyönyőrű szép seggig érő hosszú haj, na meg nagyon gyönyörű, aranyos arc. Amit pár ember aki még nem látott olyan szép lányt lehet el sem tudja képzelni milyen szép arcuk is van! Alakjukat már annyira nem is figyeltem, de úgy emlékszem legtöbbjüknek jó alkata volt! És 14-23 évesnek tippeltem legtöbbjüket! Inkább max 20-nak néztem volna őket De lehet az is, hogy pl 16-nak néztek ki közbe meg idősebbek voltak, csak a szépség miatt nem látszódott. Vagy lehet tényleg annyi idősek kb amennyinek ki néztek. Láttam olyat akin már látszott, hogy idősebb!

Azt 21-25 közzé tippelem! Bocs ha itt rosszul fogalmaztam.

Tróllok kerűljenek és olyanok is akik okoskodni akarnak vagy nem teljesen értelmezték a kérdést.

Mert nem azért tettem fel a kérdést mert felszines vagyok! Hanem csak úgy szimplán kíváncsi. Mert ez az ideálom ha csak kűlsőt nézünk. Ha a belsőt is nézzük. Akkor nem tudom, hogy az ilyen szép lányok hány %-ka kedves, vicces, stb Arra, hogy milyen lehet egy ilyen lánnyal együtt lenni. Legtöbbjük milyen nehezen is adja magát. Eleve az is izgalmas lenne ha ismernék ilyen lányokat! Szívesen együtt is lennék ilyen csajjal egyszer, csak sajnos az a baj, hogy valószínüleg nem lenne túl hosszú kapcsolat, de akkor is kipróbálnám nyílván már 1 éjszakát is beválallnék. Gondolom ilyen csajt mindenki beválallna kb! Én pl elég helyesnek és magabiztosnak tartom magam ahhoz, hogy egy ilyen lányt megkaphassak legalább 1x. Csak nem tudom hol keressem! A fesztivál szezon meg még elég messze van. De amúgy biztos van köztük is jópár olyan lány aki normális! A fesztiválon csak azért nem voltam olyan rámenős mert beismerem, hogy sokszor nem voltam józan. Ami látszódott is! De pár csajra azért rá mentem. Bocs a hosszú szövegért!



2020. jan. 27. 18:10
 1/10 A kérdező kommentje:
18/F
2020. jan. 27. 18:13
 2/10 A kérdező kommentje:
#2 Ennyi a válaszod? Ha te rád vonatkozik a 3 dolog közűl valamelyik amit fent leírtam, akkor viszontlátásra! Nem kellenek olyan emberek ide akik csak azért írnak ide hülyeségeket, mert itt nem kell felválallni az arcotokat! Lényegében annyi a kérdés, hogy hol vannak Magyarországon a legszebb lányok! Csak sajnos nem mindenkinek 1 az izlése. Erre lehet normális választ adni!
2020. jan. 27. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nos alapvetően nem értem a kérdést

Mindehol fogsz találni olyan lányt aki nagyon szép

Nem egy helyre csoportosul az összes...

És egyébként szerinted kinek van olyan viszonyítási alapja aki mind a 19 megyében annyit élt hogy megtudja neked mondani hol a legszebbek a lányok? Te ebben a kérdésben a szezont is keverted a fazonnal ne csodálkozz ha egy ilyen hülye kérdésre ez a válaszom

Alapvetően ahogy megfogalmaztad is már egy borzalom

Gondoltam te vagy troll de sajnos ezek szerint nem

17/l

2020. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Nos, ez valóban nem értelmes kérdés. Azért kíváncsian várom a számodra értelmes válaszokat:)

18l

2020. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Ez nem így müködik. Mondom olyan lányokat nem láttam 1x sem Egerbe, Debrecenbe, Szegeden. Előbbi 2 helyen pedig elég sokszor voltam már! Szegeden pedig az fura volt, hogy nem Afrojackon pont nem lettek volna olyan lányok. Egyébként igen rosszúl fogalmaztam, de fáradt vagyok. Nem aludtam ma csak 2,5 órát és semmi kedvem nem volt rövidíteni most! #5 Molly, Sally (ha tudod mi az utóbbi MDA), Fű, Alkohol ment a fesztiválon. Nem menősködök de beismerem. És nem is szoktam nagyon tólna max alkalmanként még az utóbbi 2-öt is, mert túlzásba vittem őket a fesztiválon!
2020. jan. 27. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Miért használsz indokolatlanul felkiáltójelet? Valami fétis?

Egyébként nem először tűnsz már fel itt, komolyan kaphatnál lassan egy díjat, mert arra még egy ember nem képes, hogy egy értelmes kérdést se tudjon kiírni és ilyen agyszüleményei legyenek, mint neked sorozatosan :D


1. Hogy tolod túl a füvet? Nincs fű túladagolás, nem létezik. De ha már itt járunk: remélem arra is ilyen büszke leszel majd, mikor a fű használatnak megtapasztalod a negatív oldalait is, mint a skizofrénia, szorongások, stb. (Nyilvánvalóan ez nem mindenkinél jön elő, de akinek ennyi esze van nekifutásból, arra tuti rásózzák pillanatok alatt a herbált, jvh-t és a további fűszármazékokat, amik még jobban leroncsolnak)

2. Szóval a számodra szép lányok tuti, hogy egy-két megyére csoportosíthatóak. Ezt azért nehéz lehetett összehozni egyedül. Szerinted a fesztiválokon nem fordulnak meg külföldiek, honnan tudod, hogy magyarok voltak?

3. Maga vagy az Adonisz, de annyi eszed már nem volt, hogy akkor menj oda hozzájuk, amikor személyesen láttad őket. :D


Esküszöm, hogy olyan bolond vagy, hogy az már szórakoztató. A múltkori "120kg-os pasit is kiütöttem, mert mi ha iszunk a haverokkal, akkor májerek vagyunk" kérdésed hogy áll azóta? :)

2020. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyöngyös,Duranda
2020. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ózd
2020. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hmmm... Gyöngyös, Ózd, Durranda? Olyan kaliberűek azok a lányok, akiket én leírtam a kérdésemhez? Mert ha igen akkor megyek oda csajozni. Meg elnézek már a blue box, akropoliszba is :D!
2020. febr. 5. 17:35
 10/10 anonim válasza:
Az osztrák nők nagyon csúnyák, tisztelet a kivételnek. A legtöbb egyáltalán nem igényes a külsejére, semmi nőiesség, öltözködésük a többségnek a béka s*g*e alatt van...
2020. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!