Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti lehet jobban értitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti lehet jobban értitek ezt, szerintetek hogy érez a srác?

Figyelt kérdés

Egy bulin még november elején találkoztam egy fiúval akivel sokszor láttuk egymást a buszon máskor is. A bulin odajött és elkérte a nevem,olyanokat mondott hogy mindig nézi hogy ki lehet ez a szép lány. Azt mondta mindenképp írjak vissza neki.

De nem írt...telt az idő és most úgy voltam vele hogy mit veszíthetek,nem fogok a popsimon ülni és várni a csodát. Úgyhoogy írtam neki. Rögtön visszaírt olyanokat hogy kár hogy azóta nem beszéltünk (khmm akkor miért nem írt) és sajnos még a buszon sem lát. Aztán én kérdezgettem hogy miújság,hogy van,milyen volt a napja (SOHA DE SOHA NEM ÍRTAM ÉN ELŐSZÖR EGY FIÚNAK) és így egy idő után abba maradt. Megvárom ezt a hétvégét hogy ír e. De én megtettem amit tudtam,már nem rajtam múlik.

Szóval ez az egész mit jelent? Mégsem érdeklem?


18/L



2020. jan. 30. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez lány szemmel is egyértelmű. A buliban kezdődő dolgok általában így végződnek. Az alkohol hatására kezdeményezett, de annyira nem érdekled, hogy bármit is lépjen. Engedd el.
2020. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
82%

Kedves Kérdező!

Szerintem már ebből nem lesz semmi.

2020. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lehet hogy tényleg amiért szép vagy azért bejöttél neki, és a buliban az alkohol hatására nyert önbizalmat, de ha azután sem bír kezdeményezni miután te ráírtál szerintem ne fűzz reményeket ehhez a sráchoz.
2020. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
nincs ronda nő csak kevés pia
2020. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!