Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti értitek ezt?

Ti értitek ezt?

Figyelt kérdés
A régi osztályomból utáltak,van 3-4 srác ,azokkal is ritkán beszéltem,de az a srác aki a hátam mögött leszólt,egyszer bejelölt ,majd kitörölt,most meg megint bejelölt facenbookon ismerősnek engem,mi ennek az értelme?

2015. okt. 30. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem az volt, hogy én töröltem őket, majd mikor észrevették, ismét bejelöltek, de újra elutasítottam. Egyiküket jelöltem vissza rövid ideig, hogy elmenthessem az egyik képét, amin én is rajta vagyok. Akarta látni a Facebookos dolgaidat valószínűleg: mit történik veled,vagy azóta rég nem látott, és meglepődött, hogy jé XY ezt meg ezt csinálja. Lecsekkolta, mikről maradt le, majd törölt. Én erre tudok gondolni. Hogy minek jelölt be újra, azt nem tudom.
2015. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sok.

Tíltsd.

Nem értem.

2015. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!